To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jaki wózek?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

odynka
próbuję wybrać ale to nie lada sztuka icon_redface.gif
najbardziej mi się podobają firmy Hauck: Esprit Infinity i Disnay Shopper - może akurat ich uzywacie i macie jakies opinie do przekazania?icon_smile.gif będę wdzięczna...

niunia urodzi sie w czerwcu i na 90% jestem zdecydowana na spacerówkę rozkładaną do pozycji leżącej - czy to dobry pomysł?
Agnieszka.zg
zaintrygował mnie a właśiciwe zaintrygowały mnie twoje dwa paseczki znaczy jak??....dwie ciąże w jednym brzuszku??? czy mąż osobno chodzi?? wink.gif bo widzę że różne terminy podane rozwiązania .to jak to????? icon_lol.gif
odynka
CYTAT(Agnieszka.zg)
zaintrygowaÅ‚ mnie a wÅ‚aÅ›iciwe zaintrygowaÅ‚y mnie twoje dwa paseczki znaczy jak??....dwie ciąże w jednym brzuszku??? czy mąż osobno chodzi?? wink.gif  bo widzÄ™ że różne terminy podane rozwiÄ…zania .to jak to????? icon_lol.gif


haha no to zagadka;) wg OM mam termin na maj a wg usg na czerwiec - paseczki dwa cobym widziala mniej więcej jak to będzie bo nie wiem kiedy urodze;)
fifafo
ale duz róznica miedzy tymi terminami albo ja zle odczytuje paseczki
a hauca mam 3 kołowego i spacerówka to dobry pomysł jak ma przekładana rączkę i bedziecie miec tzw kosz dla dzidz labo co najmniej fotelik do mocowania na wózek
odynka
jest duża różnica jest;)
no właśnie nie chciałam trzykołowego:)
Agnieszka.zg
u mnie tez była duża różnica wg. mnie urodziłam ok.37-38 tyg. i tak wyglądało dziecko( znaczy posiadał cechy takiego 37 tyg. dziecka) a normalnie to już miałam 41 Hbd. wychodziłoby na to że pierwszy cykl miałam bezmiesiączkowy i dopiero potem w ciążę zaszłam
odynka
hihi to się rozwinęła nam rozmowa nt wózka;)
pancurski
witam mamy
Podpinam się pod topic. Ktoś wspomniał wyżej o wózku grupy Hauck i do tego samej spacerówce.
Własnie myslimy z żona o kupnie wózka i jakoś najbardziej pasuje nam właśnie Hauck albo X-lander. Jak czytam o wózkach Hauck, wiekszość z nich to spacerówki z możliwościa rozłożenia siedziska do pozycji leżącej (160 stopni albo poziomo) i przeznaczone dla dzieci od chwili narodzin. Czy to oznacza ze gondola jest niepotrzebna ? Tym bardziej to ważne bo dzidziuś urodzi się pod koniec lipca.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.