To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

mam przepuklinę pępkową

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

4nia
Witam!
Moze ktoś wie coś na ten temat? Skad sie bierze, jak sie pozbyć, czy z przepukliną poród też jest naturalny?
Pozdrawiam gorÄ…co
Ania
mamaali
ja mam, przepuklina odpukac mi sie nie powieksza, o porodzie decyduje ginekolog, i chirurg, przepuklina jest wskazaniem do cc, ale nie zawsze
4nia
Mój gin tylko stwierdził że mi sie robi, nic wiecej nie powiedział, pewnie później zobaczy, czy naturalny z przepukliną jest gorszy tzn bardziej bolesy?
TAQILLA
To chyba zależy od rozmarów przepukliny pępkowej. Ja mam niewielka wynikającą z tego, ze przd ciążą byłam bardzo szczupła (to raz) a dwa przy urodzeniu lekarz jakoś dziwnie odciął mi pępowinę i nie mam idealnego pępka! Te dwie rzeczy złozyły sie na to, że gdzies ok. 20 t.c przepuklina mi się pojawiła, ale ani mnei nie boli ani jakos specjalnie mi nie przeszkadza! W moim przypadku gin nie widzi przeciwskazań do naturalnego porodu.
Pozdrawiam i nie martw siÄ™ na zapas... icon_wink.gif
mamaali
jesli chodzi o pepek to ja powinnam chyba go kiedys zoperowac wink.gif ,żartuje oczywiscie, ale tak na serio fatalny mam
LilySnape
A jak wygląda przepuklina pępkowa? *doszukuje się kolejnej ciążowej przypadłości* wink.gif
Gruszka
Lily - Ty sobie słońce nie szukaj juz kolejnych wrażeń icon_biggrin.gif
LilySnape
Gruszka icon_lol.gif Nie ma to jak odrobina adrenaliny icon_wink.gif
Gruszka
CYTAT(LilySnape)
Gruszka  :lol: Nie ma to jak odrobina adrenaliny  :wink:


A może reflektujesz na gronkowca? icon_biggrin.gif łatwo sobie wmówić - polecam icon_biggrin.gif
LilySnape
Nie, dzięki icon_lol.gif
Jak się chce to większość chorób można sobie wmówić... zwłaszcza w ciąży icon_wink.gif

Dobra, uciekam, bo mnie moderator opieprzy icon_wink.gif
4nia
Dziękuję kobietki za odp
Na razie mam malutkie wybrzuszenia przy pępku, myślałam że poprostu tak ma być, bo przecież pępek wydostaje sie troszke na zewnątrz
pozdrawiam Ania
mamaali
ja mam spore nad pepkiem[/b]
tormenta
mialam przepuchline pepkowa. Lekarz kompletnie sie tym nie przejal mowiac, ze to dlatego ze przed ciaza bylam szczupla i po porodzie wszystko wroci do normy. Wygladalo to tak, ze bardzo mocno wyszedl mi pepek. Rodzilam naturalnie kilka dni temu. Wszystko jest ok, no moze oprocz tego, ze moj pepek jest jakis taki duzy teraz icon_sad.gif Mam nadzieje, ze jednak troche sie jeszcze zmniejszy.
4nia
Tormenta, czy duzego Maluszka urodziłaś?
Bo ktoś mi powiedział,ze widocznie mam duzą Dzidzie i stąd ta przepuklina
pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.