To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Maly brzuszek????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Nina326
Hello icon_biggrin.gif
Jestem w 14 tygodniu i zamiast brzuszka, to uroslo mi narazie sadelko icon_lol.gif hehe, pedzcie mi dziewczyny, czy to normalne???? Pozatym, to od samego poczatku ciazy niemal nie odczuwam wogole dolegliwosci i czuje sie normalnie. Czy to jest normalne???? icon_lol.gif
Mika
podforum ciąża i poród powinno rozwiać Twoje wątpliwości wink.gif
agnecha
Nina326 mi brzuszek zaczął się uwypuklać dopiero około 4-5 miesiąca i też nie miałąm żadnych objawów ciążowych
Ogoshi
nie ma reguly na wielkosc brzuszka. Pamietaj, ze dzidzia w tych tygodniach jest mikroskopijna i to jaki masz brzuszek zalezy od Twojej budowy i od tego jak ozwija sie macica - wysoko czy nisko itp.. W 14 tygodniu macica z dzidzią jest wielkosci grejfruta wiec nie musi wystawac poza obrys icon_smile.gif Wiele kobiet nawet konczac piaty miesiac nie ma jeszcze co zademonstrowac światu icon_lol.gif a inne juz sie ruszac nie moga.
Yousta
Nie martw się moja ciąża zaczęła być widoczna dopiero w połowie grudnia a termin miałam na marzec ...nie wielkość brzuszka jest ważny ale czy maluszek rosnie jśli masz wątpliwości idz na usg i sprawdż czy maleństwo rośnie icon_razz.gif mi robiono kilka razy takie badanie bo ja nie tyłam wręcz przeciwnie wymioty przez całą ciąże 11 kilogramów straciłam przez pierwsze 4 miesiące ale co było najcudowniejsze ,że mój synek rósł i zawsze był o 3 tyg.do przodu icon_razz.gif urodził się 8 marca z wagą 3400 i 55 cm a termin miałam na 26 marca teraz też pieknie przybiera na wadze
Yousta
Nie martw się moja ciąża zaczęła być widoczna dopiero w połowie grudnia a termin miałam na marzec ...nie wielkość brzuszka jest ważny ale czy maluszek rosnie jśli masz wątpliwości idz na usg i sprawdż czy maleństwo rośnie icon_razz.gif mi robiono kilka razy takie badanie bo ja nie tyłam wręcz przeciwnie wymioty przez całą ciąże 11 kilogramów straciłam przez pierwsze 4 miesiące ale co było najcudowniejsze ,że mój synek rósł i zawsze był o 3 tyg.do przodu icon_razz.gif urodził się 8 marca z wagą 3400 i 55 cm a termin miałam na 26 marca teraz też pieknie przybiera na wadze
tysia2202
Mi zaczal brzusze rosnac dopiero pod koniec 5 miesiac a pod koniec 6 juz byl widoczny i wszyscy juz widzieli ze nosze szczescie w brzuszku icon_smile.gif
Ja nie mialam zadnych dolegliwosci. W 8 i 9 mialam tylko czasmi zgage ale pilam gorace mleko przed snem i to pomagalo a 9 puchly mi nogi ale to chyba kazdej.
Mili23
U mnie tak samo jak u kolezanki wyzej. Tez nie mialam zadnych dolegliwosci. Tylko ta uporczywa zgaga praktycznie przez cala ciaze nie dawala mi spokoju i w 9 m-c tak samo nogi jak baloniki niestety. Teraz jestem w 40 tygodniu na dzis mam termin ale nic nie czuje zebym jechala na porodowke a tak bardzo juz bym chciala. Pozdrawiam pa
tysia2202
mili ja tez tak w 40 tygodniu czekalam icon_smile.gif wiem co czujesz.
Ale juz niedlugo zobaczysz swojego maluszka icon_smile.gif chlopczyk czy dziewczynka??
Moze urodzisz w dzien matki 08.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.