To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bebilon pepti - jak wprowadzić?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

magdalenka
Dziewczyny muszę wprowadzić małemu bebilon pepti. Nie zaskoczył mnie specjalnie, kiedy pierwszy raz, kiedy mu podałam - wypluł. Rozumiem go w pełni icon_smile.gif. Nie zmienia to jednak faktu ,że musi go pić. Czy wiecie, jak to wprowadzać, aby dziecko rzeczywiście to paskudztwo piło?

Pozdrawiam, m.
sara2006
sludz mu 1 lyzeczka glukozy
wiktoria06
hej wprowadz je powoli z mlekiem ktore wczesniej pilo na poczatek nie wiem ile miarek pije twoj maluch ale wprowadz dzisiaj jedna miarke pepti a reszte miarek tamtego mleka a jutro juz dwoe pepti .Tak moja mala sie nauczyla pic pepti
Moyre
Możesz przetrzymac Małego pół godzinki dłuzej niz pora jedzenia.Bardziej głodny zje na pewno.Wola przetrwania icon_smile.gif
Ewelinek
mieszaj pół na pół z mlekiem, które Twój dzieciaczek pił wcześniej
maultier
Moj pije nutramigen.Pierwszy dzien mieszalam z moim mlekiem.Najpierw zacznij od jednej miarki bebilonu i reszte mleczka wczesniejszego i stopniowo zwiekszaj.Mozna slodzic tez glukoza lub odrobine kleiku ryzowego dodac.
magdalenka
no niestety jakoś mi to nie przechodzi, pluje na odległość, probuje tam tez różne kaszki dodawać, ale bebiko ma sile przebicia icon_smile.gif
maultier
No nie ma sie co dziwic.Ja tego swinstwa do dzisiaj nie umie sprobowac.Na szczescie moje malenstwo pije co mu sie da i nie wybrzydza.
Agulka 333
CYTAT(Moyre @ sob, 05 maj 2007 - 21:01) *
Możesz przetrzymac Małego pół godzinki dłuzej niz pora jedzenia.Bardziej głodny zje na pewno.Wola przetrwania icon_smile.gif


Moje też - przegłodziłam dzieciaka.

Tak zreszta też nauczyłam Justynkę ssać piers - czasami to dobra metoda.

A swinstwo to straszne.
#Margola
ja tez tak zrobilam i teraz az sie trzesie jak widzi mleczko...
przetrzymac.. bedzie tak głodne ze zje a najlepiej w nocy na spiacego.. hihihi
skierka
Moja maluda tez musi jesc to swinstwo, ale na szczescie nie wybrzysza i pieknie je
tylko jak jej pierwszy raz podalam ro zrobila wielkie oczy, że coś innego.
stokrotka82
Moja Iza tez pije. Nam pediatra nie kazała mieszac z innym tylko od razu podawać tylko bebilon pepti. Powiedziała że mimo iz będzie pluc mamy jej podawac i musi się przyzwyczaic. Taki stan moze trwac kilka dni do tygodnia nawet. Z czasem sie przyzwyczai. Całe szczęscie Iza od pierwszej butli piła pieknie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.