To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jakie mydelka uzywacie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

wiktoria06
hej dziewczyny mam pytanko kapie mala w balneum hermal plus do tej pory nie uzywalam mydla . Jakiego mydla wy uzywacie przy alergii oliatum nie pasuje mojej corce bardziej ja wysusza dzieki za odpowiedzi
sara2006
nivea beby hipoalergiczne
tosinkowa
Używałam płynów do kąpieli: Balneum, Oilatum, A-derma Exomega, Linomag olejek do kąpieli, SebaMed, Ziajka, Mustela Stelatopia, Emolium emulsja do kąpieli. Do tego oczywiście kąpiele w krochmalu, siemieniu lnianym, nadmanganianie potasu. Tosia nie jest alergikiem, ale prawdopodobnie ma AZS. Alergolog podczas wizyty stwierdziła, że w przypadku dziecka z AZS nie ma znaczenia w czym się je kąpie - ważne jest awilżanie/natłuszczanie skóry po kąpieli. Dlatego przestałam inwestować w płyny do kąpieli icon_smile.gif. Z drogich polecam A-derma Exomega, z tanich - Linomag.
Ogoshi
sa doskonale polkie kosmetyki do pielegnacji maluchow - hipoalergiczne - taka serie wypusil Oceanic AA baby i Ziajka. Wiecej mozna poczytac np. tutaj: https://wzoryikolory.pl/Polskie-kosmetyki-d...t-c-49_240.html

Osobiscie uwazam, ze polskie kosmetyki sa lepsze niz hamerykanskie dziadostwo, ktorym sie wszyscy zachwycaja, a ktore jest jedynie przeladowane chemiÄ… i marketingiem.
MamaLenki
ja oprócz balneum do kąpieli stosuję do mycia ciałka serię emolium od narodzin małej. Główkę nadal myję emolium, nie stosuję szamponu.
Niania Ogg
My do tej pory używamy mydełka Bambino. A po kąpieli Diprobase (kiedyś codziennie, a teraz w razie potrzeby).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.