To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

rodzicielstwo złych uczynków

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
użytkownik usunięty
[post usunięty]
malinowa i Malina
Oddaję swój głos za powołaniem takiego forum - przynajmniej raz na jakiś czas może powoli mi uniknąć popadania w otchłań rozpaczy z powodu nie dorównywaniu ideałowi matki.
Drugi swój głos oddają za przyznanie uprawnień moderatorskich Rosie - pod świetnie pasującym nowym nickiem . Nie tylko charakter, poglądy głoszone ale i częste - z racji upodobań - trzymanie wałka do ciasta w ręce, powoduje że ona jedyna będzie tu gwarantem wolności słowa i przekonań.
marchewka
Ponieważ aktualnie, w tym momencie czuję sie jak bardzo zła matka.......bo:
1. moje dziecko pomimo 2lat biega jeszcze z pieluchą
2. gryzie tatę oraz kopie go ...najczęściej w nos
3. daję mu (dziecku) chipsy, parówki i chodzę do KFC (PO WYPŁACIE)
4. ciagle używa słowa "moje", "nie"
5. i w ogóle......nie mogę poradzic sobie z posegregowaniem ciuchów w szafie....A IDEAŁ MATKI ZNA, MA I WSZYSTKO UMIE!!!!!!!

I bardzo bym chciała chociaż raz coś wykasować, albo zamknąć...............
Jestem za!!!!!!!!!!!!!!!!
mamjuz
noł łej!!!! icon_twisted.gif
w żadne, podkreslam, żadne macerowanie ( czyt. : moderowanie) mnie nie wrobisz icon_razz.gif
ja tam co najwyżej moge kwalifikowac do grupy wink.gif
zrobie sobie pompke do mierzenia wredoty i wyrodności

a w sprawie moderowania, to nie ma tak łatwo icon_smile.gif
proponuje conajmniej casting lubo inny plebiscyt

pozdro

monik

Ps. A co jak sie odwyrodzisz???
użytkownik usunięty
[post usunięty]
eJustynka
... Rosa, Mamjuz mam nadzieję, że Wam się chociaż humor poprawił... bo innego wytłumaczenia dla tego posta nie widzę.

Pozdrawiam.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Małgoś.dz
Rosa, a jakie będą kryteria przyjmowania do klubu "beznadziejnych rodziców"?
Znaczy się skąd wybierający będą wiedzieć, że faktycznie wybierani są do luftu? icon_eek.gif Czy tylko na podstawie naszych słownych deklaracji?
Bo jeśli tak, to przecież można się podszyć i zakamuflować, i wykreować na taką wyrodną matkę co to dziecku parówki do gęby wpycha i krówkami zakleja... icon_wink.gif icon_lol.gif
malinowa i Malina
O nie małgosiu, jak za sprawą umiejętnej autokreacji mozna z siebie ideał zrobić, tak wredota i pokątne wpychanie dziecku parówek, tudzież inne wystepki wyjdą zawsze na wierzch. Z tym sie trzeba "urodzić".
Poza tym Rosa juz metodę znajdzie - jak mniemam - u niej przy fałszywej wypowiedzi zapali się czerwone światełko na monitorze a takiej zakamuflowanej osobie o nieczystych intencjach dym po kablu pójdzie.
burek
Powiedzcie drogie paskudy ( miłe panie byłyby tu nie na miejscu zapewne icon_wink.gif ) czy takich życiowych parszywców też przyjmiecie do grupy, czy też należy być niedobrym dla dziecka? Bo ja Emilki mojej tak bardzo znów nie gnębię, ale za to jestem złośliwa i okropna dla innych. icon_mrgreen.gif
malinowa i Malina
Chyba się nadajesz. Bo w sumie my nie dręczymy dzieci. jestesmy tylko przeciwko tym, które swoim idealizmem (pisanym)dręczą nas.
Ale tu najwyższa rada musi się wypowiedzieć. Przecież ja też swoim lizusostwem chcę się załapać na listę.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Małgoś.dz
CYTAT(burek)
Bo ja Emilki mojej tak bardzo znów  nie gnębię, ale za to jestem złośliwa i okropna dla innych. icon_mrgreen.gif


O oo ooo, ooootóż to! Ja wstydziłam się do tego przyznać, że też z tym gnębieniem dziecięcia jest u mnie nie za dobrze... icon_confused.gif Chociaż parówkami od czasu do czasu knebluję małemu usta. wink.gif Niemniej jestem parszywie złośliwa i mój małżonek pewnie ochoczo to potwierdzi. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Zatem skoro Grosa przyzwala na na uczestnictwo w klubie osobom nie gnębiącym dzieci, za to wykazującym się w inny sposób swoimi doskonałymi niedoskonałościami - to niniejszym deklaruję swoją kandydaturę.
Aha, test wykonałam - wyszedł całkiem dobrze. wink.gif
amania
No i u mnie z testem nieźle, jakieś 60% by było.
Matka, to wprawdzie ze mnie prawie idealna wink.gif , ale za to dla wszystkich innych potrafię być wredna icon_twisted.gif
I uwielbiam burzliwe wątki icon_biggrin.gif
Jak się załapię, to może i chipsy dziecku kupię wink.gif
grzałka
Mi z tego testu wychodzi ponad 80 % pozytywnych odpowiedzi- znaczy sie mogę należeć icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
CrazyMary
Test wykonałam, zgłaszam swoją swoją kandydaturę. A żeby się popisać i zrobić dobre wrażenie, to dodam jeszcze od siebie, ze włączam dziecku telewizor, żeby dało mi święty spokój, jak chcę zajrzeć co w sieci słychać icon_twisted.gif a ono ogląda sobie reklamy, he he.
Teraz już chyba nikt nie ma wątpliwości?
aluc
kamień spadł mi z serca, na szczęście aspiruję do bana icon_mrgreen.gif

niestety, odpowiedź na pkt 4 będzie zawsze pozytywna, więc proszę o zmianę tego pytania na jakieś inne, żebym mogła poczuć się jeszcze bardziej idealna jako matka, nieżona i kochanka

ps1. od niedzieli do własnego idealnego wizerunku dołączam również własne wypieki wink.gif

ps2. jakiś emblemat grupy? zRoszona parówka w dymie na przykład?

ps3. jakby kto nie wiedział, moje dziecko też jest idealne oraz nie ma kolczyków

papa
pirania
Mi tez pozostaje ban hehe icon_twisted.gif
pytanie 4 jest tendencyjne icon_wink.gif
Atena
też jestem ZA!!!!!!!
icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif


mamarybki
addera
Czy poczucie winy własnych dokonanych czynów będzie brane pod uwagę ???
Czy wielki wyrzut sumienia może pisać posty na forum wyżej wymienionym ???
Proszę o rozwianie watpliwości... icon_confused.gif
Edi Zet :)
Ja też mam bana....he, he, he.... icon_wink.gif


Pozdr
amania
Właśnie się zorientowałam, że pytań jest 6.
Czyli nijak nie mogło mi wyjść 60% icon_redface.gif
Zaraz chyba wyślę jakiś anonim, coby niedobory w punktach nadrobić icon_wink.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
adzia
Eeeeee, Rosa, teraz każda z nas będzie na siłę szukać w sobie niedoskonałości...

To już było, było, było....

icon_lol.gif

A ja dzisiaj byłam wyrodna i sama zjadłam parówkę na śniadanie, kryjąc się z tym przed moim dzieckiem, które jadło płatki kukurydziane icon_wink.gif Sama nie wiem, czy grzech ten popełniłam z pobudek zdrowo - dziecko - żywieniowych, czy po prostu nie chciałam się dzielić icon_wink.gif

Czyli moja parówkowa niedoskonałość ma drugie, mroczne dno icon_wink.gif
aluc
CYTAT(Rosa*)
Poza tym Drrroga Allluc- popełniłaś anonim, więc mi tu nie mąć, kotuś icon_wink.gif  GWM też go popełniła, więc uważam, że zasługujecie nawet na honorowe członkostwo (podwójna perfidia icon_wink.gif ). Nie wiem, czy o tym anonimie mam szerzej pisac, bo finezyjny był i zgrabny, a przy tym odegrał doniosłą rolę, ale Wiecie, (Aluc i GWM) plotki szybko się rozchodzą..... icon_lol.gif  


Groso - autokreacja jak zawsze i wszędzie
poza tym wyznaję zasadę - jak cię złapią za rękę, to mów, że to nie twoja ręka icon_mrgreen.gif
zilka
CYTAT(Rosa*)
1.  Czy karmisz dziecko parówkami?

3 x jadło, ma 12 miesięcy. Łapię się?

2. Czy stosujesz kary cielesne?

Nie.

3. Czy takie słowa jak "plotka" wywołują w Tobie rozkoszny dreszcz podniecenia?

Średnio na jeża.

4. Czy uważasz, że zawsze masz rację w przeciwieństwie do innych?

Nie.

5. Czy wysłałaś na forum choc jeden anonim?

Tak!!!!!!!!! Jeden ale myślę, że wystarczy.

6. Czy zamykanie burzliwych wątków w głębi serca Cię martwi?

Zwisa mi kalafiorem. Bardziej mnie martwi, że nigdy nie wiem o co w nich chodzi a jak raz jeden wiedziałam to wyjechałam a potem wątek zamknęli... icon_cry.gif  


Ale - Florka jadła już chipsy oraz czekoladowe cukierki. Piła piwo i wino, oraz jak się ostatnio dowiedziałam colę... W domu mam burdel, obiadki jej gotuje raz na 3 dni... Jak dziecko nie chce to się nie kąpie... Zębów nie myjemy codziennie (tzn. Florka, ja tak icon_wink.gif ) I ogólnie jest rozpuszczona jak dziadowski bicz...

Szanowna Groso oraz inne jury. Ja bardzo chcę na takie forum. Przynajmniej dowiem się jak blisko/daleko mi do ideału...

icon_mrgreen.gif
lea
no to my jesteśmy rekordzistami w pożeraniu parówek, niestety mój synalek domaga się parówek minimum co 2 dzień !!!
z anonimami u mnie kiepsko, z karami cielesnymi też, plotka hmm zależy jaka icon_wink.gif co tam jeszcze było ? aaa zamykaniu watków - jestem przeciwna, brakuje mi ostatniego punktu - wybaczcie nie pamietam ale do klubu się piszę booo nie czytam dziecku codzienie 20 min.

pozdrawiam - lea ( dziś w bardzo dobrym nastroju )
zilka niezalogowana
Ależ mi się podoba ten temat, a co to będzie jak będzie forum??? icon_lol.gif wink.gif icon_lol.gif

Lecę dalej:
- Też nie czytam dziecku 20 minut dziennie, w ogóle jej nie czytam bo ma to w nosie. Ewentualnie oglądamy książeczki ale tylko jak Florka ma fazę.
- Ostatnio (tj. od czasów jak przestałyśmy codziennie myć głowę) odkryłam, że moje dziecko jej kompromitująco brudne za uszami...
- Notorycznie Florkę wyziębiam bo... mi się nie chce jej ubierać icon_redface.gif
- Florka jada głównie u mnie na kolanach, rozsiewając pożywienie dookoła siebie i na mnie

Narazie więcej grzechów nie pamiętam ale z pewnością sobie przypomnę icon_twisted.gif

Idę spać icon_cool.gif

icon_mrgreen.gif

PS Acha! Zgubiłam książeczkę zdrowia mojego dziecka... icon_cry.gif
maggii
To ja się też zapisuję, i to potrójnie icon_redface.gif

Wszystkie grzechy popełniam na trójce moich dzieci, za to wyrzuty sumienia mam łączne, bo przestępstwa są takie same:
nie mam czasu dla dzieci
nie bawię się z nimi ha, nie mówiąc o rozwoju intelektualnym
nie sprawdzam prac domowych a jak które przyniesie 1 udaję zdziwienie
przekonuję z zajadłością godną lepszej sprawy że ta samą koszulke można ubrac po raz 3 (sterta do prasowania leży nienaruszona)
nie robie im kolacji (czasem) - przecież można zjeść jabłuszko - zdrowiej prawda?
udaję głuchą, gdy Wiki wyje pod huśtawką : mama buju!!!!!!!!!!!!!!! (mam na moje nieszczęście takową w domku) - no...czasem dam się przekonać...
gdy Wiki wczoraj spadła z krzesła moją pierwszą reakcją było: Co robisz piiiiiip miałas się trzymać!!!

Jestem okropna icon_cry.gif
kasiarybka
Maggi nie jesteś okropna....ja jestem okropniejsza, czyli też nadaję się do klubu.
Dziś rano Dominik nie miał czystej bluzy do szkoły....a pralka pęka w szwach.
Wczoraj wieczorem, zachciało Mu sie jajecznicy...zrobiłam Mu po prostu kanapkę z pomidorem...no nie chciało mi się zupełnie !
Dziś nawrzeszczałam na Werkę bo spać nie chciała.
Spałam jak kamień, nie słyszałam nawet jak mała płacze w łóóżeczku icon_sad.gif

Wszystko to Maggi, jest normalne, ludzkie, każdemu się przytrafia.
Nie jesteśmy robotami, mamy swoje uczucia, mamy gorsze i lepsze dni.
Dopóki kochamy dzieciaki bezwarunkową miłością, nasz krzyk a nawet klaps nie jest chyba w stanie im zaszkodzić.
Olena
Wredne jędze!
Dopiero teraz przeczytałam ten wątek i - gratulując Rosie pomysłu - czm prędzej się zapisuję. Do grzechów Zilki (skąd u takich ślicznych małych dziewczynek takie bruden uszy?? icon_eek.gif ) i Maggi dodam jeszcze, że moje najmłodsze dziecko chodzi przeważnie z kołtunem na głowie, bo włosy ma długie, a czesania odmawia icon_evil.gif . Poza tym pozwalam oglądac starszym dzieciom ten sam film na wideo kilka razy pod rząd, a wczoraj zamiast czytania oglądały ze mną teatr TV, gdzie było pełno niecenzuralnych słów, a pani aktoidka pokazywała goły tyłek. I jeszcze mężowi wmawiałam, że to w ramach edukacyjni (sztka była o głupocie telewizyjnych seriali) .
Z siostrzanym pozdrowieniem,
zniesmaczona sobą
odstręczająca Olena icon_twisted.gif
mamjuz
prryyy, prrrrrrrrrrrr wszyscy!!!
zara zara, co to jest ???

"rodzicielstwo złych uczynków" ???

klasyfikacja coś szwankuje wink.gif

postuluję utworzenie spisu powszechnego ( oraz światecznego) naprrrrawdę złych uczynków oraz odpowiadającej im pokucie

złe uczynki w kategoriach :
- żywieniowych
- wychowawczych w aspekcie domowym
- wychowawczych w aspekcie publicznym
- zdrowotnych
- rozwojowo- hamo/stymulujących
- odzieżowo - autokreacyjnych
- finasowo- rozpuszczalskich
- projekcyjno- pobożnożyczeniowych

i proszę, nieuprzejmie , przyszłom moderoHetero wink.gif o wyszczególnienie tychże w Excelu, rozesłanie kandydatkom i aspirantkom
jak również w załaczniku icon_twisted.gif sprokurowanie odpowiedniej pokuty i szykan, co by rodzic złego uczynka czuł sie stosownie podle i nieidealnie
jednakowż miał szansę odpokutowania ( "dałaś jedno parówkę, bedziesz sama je żreć przez tydzień" - to specjalnie do wegeterianek, co by męka była psycho- fizyczna )

no, tam, wiecie jak to ma wyglądac icon_smile.gif

wciąż pozostająca w upojeniu idealnym

monik - pokutnik
aluc
czuję się coraz bardziej idealna icon_mrgreen.gif

proszę o więcej, babeczki
(nie chodzi mi o więcej babeczek, chociaż ślinka cieknie, ale za babeczki już serdecznie dziękujemy, jako że nasze idealne dziecko nie je słodyczy, rzecz jasna)
Ika
No i tu się, mamjuz, pogubiłam.... To ja myślałam, że wy chcecie aprobować złe uczynki i potępiać idealne, co to parówki w zęby nie wsadzą dziecku, choćby je same na rożen naciągano... A Ty tutaj represje szykujesz? Ku uciesze idealnych, którym znowu wyjdzie na ich icon_lol.gif

No i taka z Ciebie, mamjuz, zła rodzicielka od siedmiu boleści! icon_lol.gif

P.S. Dobrze, że makijażu mi się zrobić nie chciało, bom się spłakała z uciechy icon_lol.gif
mamjuz
kamman.... Ika !!

podstawowom powinnosciom rodzica złego uczynka, jest PRZYZNANIE sie do tego ( data, miejsce, okoliczności, swiadkowie..)
bo jak wiadomo Ideał nie sięga bruku i nie popełnia tych no, ZU

szykany majom jedynie pogłębić frustrację z powodu ZU, a reszta szanownego gremium ma się ewentualnie zachłysnąć bezmiarem okrucieństwa i aspirowac do jego osiądnięcia
pokuta jak najbardziej powinna być, jak najbardziej icon_smile.gif

spory kompetencyjne i klasyfikacyjne wynikają jedynie z rodzącej sie w bólach definicji "RZU" i braku powszechnej aprobaty

no

monik
Ika
Dobra, mamjuz, niech Ci będzie - błąd założeniowy wobec tego - ale nadal Ideałom na ich wychodzi ku uciesze niewątpliwej icon_lol.gif
CrazyMary
Mamjuz, stanowczo sprzeciwiam się potępianiu i pokutom za złe uczynki. Jesli zacznie nade mną wisieć wizja pokuty, to w końcu odechce mi się źle czynić i stanę się rodzicem idealnym,a tego bym nie zniosła icon_evil.gif

No dobra, mogę się zgodzić na potępianie i pogardliwe spojrzenia, ale nic więcej.
addera
CYTAT(aluc)
(nie chodzi mi o więcej babeczek, chociaż ślinka cieknie, ale za babeczki już serdecznie dziękujemy, jako że nasze idealne dziecko nie je słodyczy, rzecz jasna)


O ja wstrętna, jak mogłam dać 1,5 rocznemu dziecku lizaka w chwili własnej desperacji ???????? No jak, jak mogłam ???????? icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif

Jaka kara za to ?????
Puszka Chupa Chupsów w ciągu tygodnia, czy jak ?????
Tak słodko, że aż mnie mdli icon_confused.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
aluc
CYTAT(Rosa*)
Nie będzie Ideał pluc nam w twarz


pisze sie Aluc a nie pluc icon_mrgreen.gif

poza tym postanowiłam zmienić sygnaturkę

papa
adzia
No ale skąd weźmiesz te epitety i obelgi, jeśli nie wpuścisz idealnych icon_wink.gif
Guśka



Rosa - Grosa jesteś niemożliwa icon_smile.gif
addera
CYTAT(aluc)
poza tym postanowiłam zmienić sygnaturkę


Aluc sygnaturka idealnej matki powinna jeszcze zawierać idealny emblemacik usmiechniętej matki z zadowolonym z życia Grubym icon_mrgreen.gif
aluc
CYTAT(addera)
Aluc sygnaturka idealnej matki  powinna jeszcze zawierać idealny emblemacik usmiechniętej matki z zadowolonym z życia Grubym  :mrgreen:


jako idealna matka chroniąca idealną prywatność mojego idealnego dziecka oczywiście nie mogie do tego dopuścić wink.gif
Ika
No i idealny wątek zdechł... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Aluc was idealnie przydusiła...? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Małgoś.dz
Mnie tam nie -idealna aluc, ale wyższa konieczność (remoncik w domu wink.gif )od kompa przepędziła.
I co się wiąże z w/w remontem - ja jako zupełnie nieidealna matka, wywiozłam moje równie nieidealne dziecko do moich bardzo nieidealnych rodziców (ojciec kurzy papierochy icon_twisted.gif ) i zostawiłam je tam po prostu. To tak w kwestii nieidealności.
Idealne matki nie pozbywają się swoich pociech. wink.gif
Ika
...tylko je idealnie osaczają nie dopuszczając do odcięcia pępowiny....? icon_twisted.gif
Małgoś.dz
Mam jednak nadzieję, że moje nieidealne dziecko kiedyś samo odetnie pępowinę od swojej nieidealnej matki. Byle nie za prędko. icon_evil.gif
Ika, a Ty będziesz w zębach tę pępowinę przytrzymywać...? icon_wink.gif
Daj spokój! Osiwiejesz! icon_lol.gif
Ika
CYTAT(malgosia.dz)
Ika, a Ty będziesz w zębach tę pępowinę przytrzymywać...? wink.gif  
Daj spokój! Osiwiejesz! icon_lol.gif

Dlaczego w zębach...?? icon_eek.gif
A osiwieję prędzej od innych rzeczy..... icon_rolleyes.gif


P.S. Czy będę...? No zgadnij... wink.gif
blaire
CYTAT(malgosia.dz)
Mnie tam nie -idealna aluc, ale wyższa konieczność (remoncik w domu wink.gif )od kompa przepędziła.  
I co się wiąże z w/w remontem - ja jako zupełnie nieidealna matka, wywiozłam moje równie nieidealne dziecko do moich bardzo nieidealnych rodziców (ojciec kurzy papierochy icon_twisted.gif ) i zostawiłam je tam po prostu. To tak w kwestii nieidealności.  
Idealne matki nie pozbywają się swoich pociech. wink.gif


Małgosia, to co ja mam powiedzieć? Kuba był u moich rodziców od niedzieli do piątku. Ale ze mnie słodko wredna matka...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.