To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Miesiączka ,a pigułki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnisma
Ostatnio zwątpiłam, od lat używam Cilest, trzy miesiące temu miałam tak szaleńczo obfitą miesiączkę, że prawie utonęłam, za to przedostatnio i ostatnio była taka "co kot napłakał", teraz czekam przyznam z zainteresowaniem (miałam nawet przemyślenie, że ciąża " mnie dopadła" ).
Czy to normalne, że obfitość krwawień tak ni z tego, ni z owego się zmienia icon_question.gif
Agnisma
No ratunku, nikomu siÄ™ nie zmienia icon_question.gif icon_eek.gif
amania
Ja wprawdzie akurat Cilestu nigdy nie brałam, ale za to inne hormonki.
Muszę przyznać, że w tym czasie miesiączki miałam regularne i o stałej (niewielkiej) obfitości. Nawet jak sobie przesuwałam okres (a potrafiłam to robić miesiącami icon_redface.gif ) to był zawsze tak samo obfity.
Więc chyba niewiele Ci pomogłam.
Może jednak powinnaś powiedziec o tym lekarzowi...
Monisia
Chciałabym Ci pomóc ale nie znam odpowiedzi na pytanie icon_cry.gif
Ja po ciąży miałam dopiero 1 raz miesiączkę i teraz czekam na drugą icon_evil.gif .Jednak moge Ci powiedzieć tylko tyle ,że po ciąży była cholernie obfita icon_sad.gif jak nigdy wcześniej.Nawet po pierwszej ciązy nie miałam takich icon_sad.gif
Mam nadzieje ,że tak nie zostanie icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif Buu...

Pozdrawiam serdelkowo!
Monisia
Chyba nie w temacie napisałam icon_confused.gif jeszcze nie łykam proszków wink.gif
milly
Prawdopodobnie za długo bierzesz już pigułki. Idź do lekarza, zrób przerwę (podobno jest szkoła, że na każdy rok brania tabletek miesiąc przerwy) i albo wrócisz to Cilestu, albo może przepisze Ci coś nowego.
Okropne są te tabletkowe kłopoty. Ja teraz też się użeram.
Pozdrawiam
Milly
amania
Fakt, z tą przerwą to prawda. Ja zrobiłam sobie przerwę dopiero po prawie trzech latach i przeciągnęła się ona na 9 mies. + rok karmienia piersią icon_wink.gif
Agnisma
Hmm... może i racja icon_lol.gif icon_lol.gif
Zobaczę jak mi się "powiedzie" w tym miesiącu(lada szelest wink.gif ), jak znowu zaszaleję wink.gif zrobię przerwę, jakoś się przemęczymy icon_redface.gif
W każdym razie dzięki icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.