To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Serwis pyłkowy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mi
Czy ktoś mogłby się "podzielić" sprawdzonym linkiem do serwisu pyłkowego z aktualnymi komunikatami o pyleniu roślin blagam.gif
Do tej pory korzystałam z astma.edu.pl, ale niestety tak wystąpiły jakieś trudności techniczne, również pozostałe strony jakie udało mi się wyszukać nie działają, a przecież sezon pylenia się już rozpoczął.
Z czego korzystacie?
Klucha
korzystam z astmy.edu.pl i nie narzekam, dostajÄ™ regularnie na skrzynkÄ™
Dorka
www.naalergie.pl
www.zyciezalergia.pl (sÄ… mapki z regionami)

Ciekawa jest akcja AlergoBusu krążącego po Polsce. 14 kwietnia rusza III Ogólnopolska Kampania „Szkoda życia na alergiÄ™”, w ramach której prowadzone bÄ™dÄ… caÅ‚kowicie bezpÅ‚atne testy skórne, konsultacje z lekarzami alergologami, badania diagnostyczne. AlergoBus odwiedzi 21 miast w caÅ‚ej Polsce. Akurat u mnie bedzie tuż koÅ‚o mojego miejsca zamieszkania i męża to wyÅ›lÄ™ obowiÄ…zkowo, a i z mÅ‚odszym siÄ™ chÄ™tnie wybiorÄ™. Wiecej informacji na podanych stronach w zakÅ‚adce akcje (pojawia sie mapka z datÄ… i miejscem badaÅ„). Szczegółowe informacje dotyczÄ…ce trasy AlergoBusu bÄ™dÄ… udzielane pod numerami infolini prefix 22 627 28 88 , od pn. do pt. od 12.00-16.00 (od 1.04-27.05)
Mi
Dziękuje icon_lol.gif
Klucha - rzeczywiście astma.edu.pl już działa.
Dorka - dzieki za informacje o akcji.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.