To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

majówka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

joaba
Dziewczyny znacie jakies fajne miejsce blisko wody na majówkę
joaba
koszyczek a w nim jabłuszka jajeczka na twardo,bułeczki,ręczniczek kocyk i sie opalać icon_rolleyes.gif ,na razie chyba na balkonie
myszka
Joaba, a jaki rejon Cię interesuje? My kilkakrotnie byliśmy na Kaszubach, w gospodarstwie agroturystycznym. Jeśli jesteś zainteresowana, mogę podać namiary.
joaba
Myszka ja jestem ze Szczecina(zachodniopomorkie) ,więc chyba nie tak daleko od kaszub.Jak możesz podaj linka ,napisz jak tam było.Jak nie dam rady pojechać to choć pomarzę wink.gif i dowiem się jak to jest na agro bo nie byłam nigdy
myszka
Joaba, to jest miejscowość Chmielno, koło Kartuz. Zarzyj tu. Na dole strony jest galeria i cennik.
myszka
Aha, miałam zdać jeszcze relację odnośnie pobytu.

Kilka ciekawych miejsc do zwiedzania, jeziora, niedaleko też do morza, przaśna okolica icon_wink.gif, miejscowy folklor i bardzo mili gospodarze. Nie chcę za dużo zachwalać, bo to moje subiektywne odczucia - wszystko zależy od tego, czego szukasz, na co się nastawiasz. Musiało być jednak fajnie, skoro wracaliśmy tam już kilkakrotnie. icon_wink.gif
joaba
dzięki fajowo, no to jeden pomysł juz jest.Jakby kto szukal cos na d morzem tez moge polecić.
emce
joaba, ciekawa jestem sprawdzonych miejsc nad morzem, bo chcemy się wybrać, a nie bardzo wiemy dokąd icon_biggrin.gif
Saskia
Chmielno jest fajne, byliśmy tam w wakacje (ale o kwaterach nic Wam nie powiem bo mieszkaliśmy w przyczepie icon_wink.gif)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.