To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szczepienie przeciw żółtaczce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mikolaj
Czy, któraś z Was się szczepiła przeciw żółtaczce, przed zabiegiem operacyjnym? Ile od zaszczepienia czekałyście na zabieg - operację? I czy to prawda, że po zaszczepieniu przez jakiś czas nie można zajść w ciążę (słyszałam taką opinię, ale nic na ten temat nie znalazłam).
Czy przed szczepieniem robiłyście badania HBS i anty HCV?
Mika
żadnych badań nie robiłam,zabieg miałam jakiś tydzień czy dwa po pierwszej dawce
wczoraj lekarz w tv mówił,że po szczepionce nie można zajść w ciązę co najmniej przez 2 tygodnie po ostatniej dawce
dawek jest 3 -pierwsza,druga chyba po miesiącu i trzecia po pół roku
jeśli jest inaczej niech mnie ktoś poprawi
mikolaj
Dzięki za szybką odpowiedź, właśnie znalazłam informację, że zaczyna sie żółty tydzień. Więc może trafię na promocyjne ceny icon_biggrin.gif Moja lekarka dała mi receptę na 2 szczepionki i po 2 dawce mam mieć operację icon_cry.gif .
IzaS
Wg mojej lekarki dwa tygodnie po drugiej dawce można iść na zabieg. Co do ciąży - nic nie mówiła, ale ja i tak muszę mieć najpierw wycięte migdałki. Pozdrawiam
marghe.
ja tez dopiero po drugiej dawce poszłam na operację

pamiętaj o dawce nr 3 - przypominającej
ja zapomniałam icon_evil.gif
mikolaj
Dzięki dziewczyny! czoraj byłam w przychodni popytać i pani w rejestracji kazała mi zrobić badania anty HBS i anty HCV, pójść do lekarza i dopiero po przebadaniu się zaszczepić (o wizycie u lekarza akuratnie wiedziałam). Moja ginekolog tez mi mówiła o tych badaniach, więc zrobię.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.