To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zmiany alergiczne... :(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

A_KA
Jestem alergikiem. Już nie raz o tym pisałam... Biorę leki antyhistaminowe, od czasu do czasu używam jakichś sterydowych maści...

Teraz zrobiła mi się (maleńka, ale jednak) zmiana na twarzy, przy oku... Słyszałam, że starydami twarzy traktować nie można (a tymbardziej pewnie przy oku)...
Nie wiecie jak to jest...?? (to mnie zaczyna swędzieć i chyba się troszkę powiększyło od wczoraj)
Dziś się nie dostanę do dermatologa, w weekend też nie...
anuÅ›
Aniu, moje dzieci dostawały sterydy na twarz ale nie można potem wychodzić na słońce. Najlepiej smaruj się na noc.
A_KA
CYTAT(anuÅ›)
Aniu, moje dzieci dostawały sterydy na twarz ale nie można potem wychodzić na słońce. Najlepiej smaruj się na noc.


Anuś... dziękuję...

Wczoraj próbowałam się skonsultować z dermatologiem w mojej przychodni... Chciałam porozmawiać telefonicznie - wiedząc, że nie uda mi się wyrwać z pracy i podjechać do niego (nie wspominając, że nie wiem czy byłabym przyjęta, bo z tym są też problemy...). Ale oczywiście nie chciano go poprosić do telefonu...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.