To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

W połowie cyklu ból brzucha????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ebe
No właśnie, jak w temacie..Drugi cykl z rzędu, tuż przed połową, boli mnie brzuch jak na okres.Ja, kobieta trzydziestoletnia, matka dziecku, zastanawiam się, co to takiego????Czyżbym po 19 latach "okresowania" nagle zaczęła czuć jajeczkowanie????Ale to naprawdę jest bolesne! Już mnie ze 12 godzin boli, i coraz bardziej!! A moze to jakie choróbsko?? Was tez boli? I co, dzisiaj mam TEN dzień, czy on był czy nadejdzie???No no ciekawe, a już myślałam, że znam swoj organizm!!!
Anuk
Ebe- to bardzo możliwe. Zwróc uwagę na to, czy boli cię raz z lewej, a raz z prawej strony. W każdym cyklu może z innej, ale niekoniecznie. To pewnie owulacja icon_smile.gif
ebe
Z obu mnie boli...A nawet na środku... icon_eek.gif icon_confused.gif

ebe
agulla
Cześć!
Ebe może cię zmartwię ale poszłabym na twoim miejscu na USG dopochwowe, no i kontrolnie do gina icon_confused.gif , bo jeśli to coś z jajnikami na przykład to może boleć tylko podczas jajeczkowania, a tak ogólnie nie.
Mam jednak nadzieję, że jesteś zdrowa icon_smile.gif , a tak dla pewności tylko odczuwasz jajeczkowanie, co by wiedzieć kiedy się o dzidzię starać icon_surprised.gif
Pozdrawiam agulla wink.gif
Monisia
A mnie tak boli zawsze pośrodku cyklu że zwijam się z bólu i kroka nie dam rady zrobić icon_sad.gif Ból pojawia się nagle i odrazu taki wielki... Zaraz lece po aleve i łykam tableteczke.Tylko to mi pomaga, przechodzi po godzinie....
Te bóle pojawiły mi się po pierwszej ciąży i tak już zostało z tym ,że teraz , po drugiej ciązy są o wile mocniejsze.Jak mnie złapało kiedyś na spacerze to usiadłam na ławce i dobrze ,że mój mąż szedł ze mną bo pobiegł do apteki zaraz po aleve i wodę.Wziełam , odczekałam na tej ławce aż ból zaczął mijać i dopiero mogłam wstać.

Polecam więc ALEVE wink.gif
gilly
Oj zdarza się. Kobiecy organizm rżadzi się hormonami i sama również miała takie bole. W trakcie okresu, na początku okresu. W trakcie cyklu. Zwykle pomagaja naturalne metody takie jak
położenie sie na chwile
oklad na brzuch
czy herbatka z rumianku
Jednak czasami tak mnie boli,że biore nospę. I wtedy wszystko przechodzi. Jeśli jednak się to powtarza to proponowałabym zastanowić się czy ból brzucha nie jest spowodowany czymś innym:
https://www.no-spa.pl/bole-brzucha
Jak widzicie przyczyn jest bardzo wiele.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.