To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

34 tc

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

makao
Mam pyatnie do kobietek, ktore sa wlasnie w 34 tc.czy wam boli krocze pachwiny i spojenie lonowe czy to jest normalne . bo ja czuje sie tak jak bym miala zaraz rodzic nie wiem co robic a zbliza sie noc a ja sama w domu.czuje jakies takie dziwne klozcie na dole brzucha przy spojeniu lonowym.Pozatym bola mnie strasznie nogi, a malo chodze( tlumacze sobie ze to dziecko uciska , ale nie wiem juz sama ) jest mi bardzo ciezko. Prosze o odpowiedz


PROSZE TYLKO NIE PISAC ZE POWINNAM Z KORZYSTAC z WATKU MAJOWEK CZY opcji SZUKAJ tam jest tyle WATKOW ZE CHYBA BYM CZYTALA Z KILKA DNI, a chce zaznaczyc ze siedziec to juz wogole nie dam rady
Nataliia
makao mnie się wydaje, że to dziecko cię uciska. ja też mam takie dolegliwości a jestem w 35 tygodniu ciąży. Połż się i leż. Wypoczywaj. uważam, że nie powinnaś się przemęczać. Ja mam zakaz chodzenia już od 7 tygodni i musze leżeć. Jeśli się bsrdzo martwisz i masz skurcze to zadzwoń do swojego ginekologa lub do szpitala na oddział ginekologiczny i zapytaj co masz robić bo się enerwujesz. Będziesz spokojniejsza, tym bardziej, że sama jesteś w domu
Tusia8
Witaj

Jeszcze niedawno byłam w 34 tc wink.gif i właśnie w tym okresie bardzo bolało mnie krocze, to było wrażenie, że zaraz się "rozjadę" icon_redface.gif wink.gif
Mój lekarz kazał mi brać no-spę 3 razy dziennie, i o dziwo, pomogło.

Z tym, że siedzieć mogłam. Czy nie masz możliwości kontaktu ze swoim lekarzem? Tak byłoby najlepiej.

Pozdrawiam icon_smile.gif
MiE
ja bym Ci poradzila kontakt z ginem...

tak jak dziewczyny pisza lezenie plus no-spa moze zadzialac, ale wiem po sobie ze kazda ciaza jest inna...

moje ostatnie przeczucia ze to dziecko uciska skonczyly sie w szpitalu, nie chce straszyc, ale lepiej byc pewna ze nie dzieje sie nic zlego co by wskazywalo na przedwczesny porod...

pozdrawiam i daj znac jak sie wszystko potoczylo
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.