To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Diana 35

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Wiki
Witam,
mam problem. Mam 26 lat. Od dwóch miesięcy zażywam Diane 35 i wszystko było by ok, okres punktualny itd, ale..... icon_cry.gif Pojawiła mi się wydzielina z obydwu piersi. Piersi są nabrzmiałe, bolą, a nawet troche swędzą, no i to "mleko". NIe wiem skąd się to wzieło. Na ulotce nie pisze nigdzie o takim efekcie ubocznym. Wiem też (znam taki przypadek), że pigułka nie zabezpiecza w 100%. Pomóżcie!!!
lea
Wiki !!! Biegiem do lekarza !!! to może byc ciążą i wtedy może pojawiac sie pokarm ale ta wydzielina może również świadczyć o nie daj Boże jakiejś chorobie.
Ja będąc w ciąży nic innego ino chodziłam i drapałam cycusie bo swędziały i mleczko też pojawiło sie wcześnie...

pozatym Diane 35 brałam 2x po 2 lata i piersi były wrażliwe na dotyk ale nie pojawiła się żadna wydzielina.

pozdrawiam - lea
wiki
Lea baaardzo dziękuje za odpowiedz. Mam jednak nadzieje, że to nie ciąża, w środe ide do lekarza to się dowiem. Ale zajść w ciąże biorąc antykoncepcje...? Boje się żeby dziecko (jakby się okazało, że faktycznie jestem w ciąży) było zdrowe, żeby te tabletki nie uszkodziły płodu. icon_sad.gif . Zobaczymy w środe. Najgorsze jest to, że moja koleżanka też zaszła w ciążę biorąc antykoncepcje . Piknie by było!!!
lea
Wiki, spotkałam sie parokrotnie zt ym,że dziewczyny zażywały pigułki antykoncepcyjne nawet do 5-tego miesiąca ciąży, a dzieciaczki rodziły się zdrowe icon_smile.gif
Nic się nie martw, będzie dobrze - zobaczysz, w każdym bądź razie trzymam kciuki i daj znać po wizycie lekarskiej.

pozdrawiam - lea
amania
Wiki hormony chyba raczej nie zaszkodzą dziecku (gdyby to była ciąża), a propos wydzieliny z piersi, to u mojej koleżanki tez sie kiedyś pojawiła i okazało się, że to zmiany hormonalne.
Ale do lekarza oczywiście biegiem.
A Diane 35 brałam kilka lat i silne to one są, więc mogło się coś z Twoimi hormonami poplątać wink.gif
anonimowy
Pięknie dziękuje za wsparcie, to naprawde pomaga. icon_biggrin.gif Jutro ide do lekarza i zobaczymy co to tak naprawde jest. Bo okres mam - więc może to nie ciąża, a z drugiej strony mam mdłości i bądź tu człowieku mądry icon_confused.gif W każdym razie trzymajcie za mnie kciuki. W czwartek rano napisze co i jak.
P.S. Naprawde zrobiło mi się lżej po waszych odpowiedziach. Dziękuje bardzo i miłego dnia icon_biggrin.gif
wiki
W poprzedniej wiadomości zapomniałam się podpisać. Oczywiście dziękowałam ja - Wiki icon_biggrin.gif

Jeszcze raz podrawiam i życze miłego dnia
kasiarybka
Wikuś, wiesz co ja myślę, że te tablety są po prostu nie dla Ciebie i tyle.
Każdy organizm jest inny.
Moja gin. powiedziała, że dopiero po 3 opakowaniu Mercilonu przekonamy się, czy to odpowiednie dla mnie tabletki.
Być może u Ciebie Diana się nie sprawdza, jest niekorzystna dla Twojego organizmu i stąd te zawirowania.
Wbmot
Wiki i co? Jak wizyta u gina? Co z piersiami?
Wbmot
Czy ktoś mógłby mi podać dokładny skład DIANE 35?
m.a.
Weronisiu, Diane35 zawiera 2 mg octanu cyproteronu i 0,035 mg etinylestradiolu.
icon_confused.gif
Wbmot
Asiu, dziękuję icon_razz.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.