To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy istnieje taka mozliwosc?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ewa23
Witam....mam pytanko. Moje cykle wynosza 32,33 ostatnio 35 dni.... kochalam sie z narzeczonym bez zabezpieczenia 7 kwietnia (stosunek przerywany) i ostatnio 14 kwietnia( pelny stosunek) z kalendarzyka wynika ze niby okresik mam dostac dzis lub jutro.Czy istnieje szansa ze moglam zajsc w ciaze przy takich skokach w cyklu? Dodam ze chcialabym miec dzidzie,z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
klekotka
Ewa23
Myślę, że w dużej mierze zależy który to był u Ciebie dzień cyklu, bo nie bardzo mogę sie z suwaczka doliczyć icon_rolleyes.gif . Niemniej jednak nawet przy regularnych cyklach termin owulacji może się przesunąć a wtedy nawet niepełny stosunek może zaowocować ciążą.
Powiem Ci, że ja ponad 2 lata starałam się z mężem o dzidzię. Liczyliśmy dokładnie dni, staraliśmy się powstrzymywać w dni niepodne, aby "żołnierzyki" były silniejsze w "te" dni. I nic. Dopiero ja sobie odpóściłam (bo nie widziałam już szansy) - okazało się że jestem w ciąży!!!
Dlatego uważam (choć wiem jak jest to trudne) że nie należy swoich myśli skupiać jedynie na chęci zajścia w ciążę tylko wyluzować, cieszyć się bliskością partnera. Zarówno mi jak i wielu dziewczynom z tego forum właśnie w ten sposób udało się zajść w ciążę, czego i Tobie z całego serca życzę
Ewa23
Witam....mierzylam dzis rano temperature i wynosiła 36,8. Czy ona moze cos oznaczac? Okres nadal nie przychodzi a nie wiem czy robic test teraz czy jeszcze czekac.
klekotka
Ewa23 a kiedy powinnaś dostać @??? Juz po terminie? Jeśli tak to ile??
W ciąży tempka jest podwyższona, więc taka temperatura może wskazywać na ciąże ale niekoniecznie. Jeśli nie mierzyłaś temperatury przez cały cykl, to trudno się wypowiedzieć odnośnie obecnej. Powiedz mi czy masz jakieś objawy jak na @ czy coś Cię boli, itp?
Ewa23
Według kalendarzyka miesiaczke powinnam dostac 15 lub 16 kwietnia....piersi mnie bolą juz od tyg przy dotyku i czasami w ciagu dnia podbrzusze tak jakby na okres ale słabiej. Mam sluz taki gesty biały....i nic poza tym.Wczoraj miałam sucho dzis mam mokro....
klekotka
W ciąży (szczególnie wczesnej gdy jeszcze nie jesteśmy jej pewne) objawy są często łudząco podobne do nadchodzącej @. Ja swój test ciążowy robiłam bez przekonania i nastawienia na II krechy. A tu taka niespodzianka.... Może spróbuj zatestować jutro, albo zrób badanie beta HCG - wykrywa już wczesną ciąże z większą dokładnością od testów. Pozwoli nawet na określeniu (w przypadku ciąży), który to tydzień

Życzę powodzenia wink.gif
Ewa23
No wiem ze objawy sa podobne do miesiaczkowych wiec az tak bardzo sie nie nakrecam....pojade zaraz kupic test i zrobie....jak bedzie to super jak nie to trudno....dam znac.Pozdrawiam icon_smile.gif
Ewa23
Jestem....zrobilam test i wyszedł negatywny wiec nie pozostaje mi nic innego jak czekac na okres. No chyba ze jest za wczesnie i test wyszedł tak a nie inaczej...zobaczymy
klekotka
Proponuję Ci (jeśli @ nie przyjdzie do końca tygodnia) zrobić betę.
Ewa23
hmmm zrobie tak ze poczekam do pon na okres...jak nie przyjdzie to ide do ginekologa.
Beata24
Witam, jestem tutaj nowa i napotkałam na właściwe pytanie... Ja mam podobny problem. Kochamy się dość często i zawsze tak kończymy (tosunek przerywany). Jakie jest prawdobodobieństwo, że mogę byc w ciąży? Nie biore tabletek od 4 miesiecy. brawo_bis.gif
pozdrawiam wszystkie kobietki i dziekuje za odpowiedzi
ana84
byc moze rzeczywiscie jest za wczesnie na zrobienie testu, mi za 1 razem wyszedl negatywny, za drugim byla slaba druga kreska a za trzecim juz dosc wyrazna. a to jest zwiazane z tym ze im kreska jest wyrazniejsza to znaczy ze rosnie beta a tym samym jestes w ciazy icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.