To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Stediril 30

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Małgosia.K
Ginekolog przepisał mi te tabletki antykoncepcyjne. Ponoć są to takie same jak Microgynon 21.
Mam do Was pytanie czy brałyście kiedyś ten lek lub bierzecie go?
irminka2
Biorę Microgynon i przy ostatniej wizycie pani doktor chciała zamienić mi go właśnie chyba na ten lek, bo też mówiła ,że skład identyczny, tylko cena niższa. Zostałam jednak z przyzwyczajenieaprzy Microgynonie, nie miałam żadnych skutków ubocznych.
Irmina
Małgosia.K
Właśnie tak lekarz mi powiedział, że to ten sam lek, taki sam ma skład, tylko niższa cena.
Biore te tabletki i żadnych skutków ubocznych nie ma. Żadnego tycia, wymiotów itd.
Agnisma
Właśnie od przyszłego cylku mam zmianę na Stediril 30.
Cilest zaczął mnie męczyć, pojawił się znaczny spadek libido(kiedyś tak nie działał icon_evil.gif ),wiecznie bolące, nabrzmiałe piersi(przy moim rozmiarze spinało mnie to), migreny(zaczynały się tydzień przed krwawienie i trwały do 2 dni cyklu icon_sad.gif ),wzdęcia brzucha(2tygodnie przed krwawieniem), no i cena( icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif )
Mam nadzieję, że Stediril jakoś "mnie zmieni"(i nie mam tu na myśli większej wagi icon_rolleyes.gif )
addera
BiorÄ™ Stediril od 8 msc .
Jest OK, przynajmniej dla mnie. Żadnych skutków ubocznych, żadnego tycia, cena baaardzo przystępna, a na libido też nie narzekam icon_lol.gif
Agnisma
CYTAT(addera)
BiorÄ™ Stediril od 8 msc .
Jest OK, przynajmniej dla mnie. Å»adnych skutków ubocznych, żadnego tycia, cena baaardzo przystÄ™pna, a na libido też nie narzekam  :lol:

I to chciałam usłyszeć icon_lol.gif icon_lol.gif Dzięki icon_biggrin.gif
Agnisma
Na razie bardzo mi było miło w aptece kiedy usłyszałam , że za jedno opakowanie Stedirilu 30 mam zapłacić 2,80zl icon_eek.gif icon_eek.gif icon_lol.gif icon_lol.gif ,przy Cileście(29,00zl) , to właściwie darmo icon_lol.gif icon_lol.gif
Byłoby teraz miło, żeby mi służyły, bez żadnych objawów ubocznych icon_cool.gif
addera
Agnisma, że tak powiem mało medycznie, miłego użytkowania życzę icon_lol.gif
irminka2
To Microgynon trochę droższy , bo ok 7 zł kosztuje.
Żadnego tycia, wzdęć czy bólów brzucha, czy piersi. Libido też w normie ,(mąż twierdzi,że wręcz ponad normę icon_smile.gif )
Przyłączam się do życzeń Addery icon_smile.gif

Irmina
Agnisma
Bardzo Wam dziękuję icon_lol.gif icon_lol.gif
Osobiście jestem pełna nadzieji icon_lol.gif
Małgosia.K
Przestałam brać Stediril (było mi jakoś po nich nie dobrze)
i lekarz przepisał mi tabletki o mniejszej zawartości hormonów Harmonet.
BiorÄ™ drugie opakowanie i na razie jest dobrze.
Tylko cena jest powalająca 35 zł.
sandra
bralam Stediril jako pierwsze tabletki w zyciu (oj, dawno).bylo super. potem zmienilam lekarza a on zmienil mi tabletki i zaczely sie problemy (wysypki, tradzik, oslabienie libido...). Polecam Stediril
Agnisma
Właśnie zaczęłam drugie opakowanie Stediril'u30...
Przy pierwszym wszystko było OK, z obajwów ubocznych dopadło mnie jedynie lekkie napięcie w piersiach, mam nadzieję, że w tym miesiącu będzie już wszystko tip-top icon_wink.gif
Generalnie jestem zadowolona icon_biggrin.gif
Sylwia M.
Biorę stediril od kilku lat. Rewelacja! Tylko dlaczego żaden lekarz wcześniej mi nie powiedział że istnieją tabletki za 2,80 zł w niczym nie ustępujące tym 12 razy droższym? Rozpowszechniajcie wieść o stedirilu, nie bądźcie ofiarami współpracy lekarzy z koncernami farmaceutycznymi zdzierającymi z nas ostatnie grosze!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.