To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Poduszka do karmienia piersiÄ…

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Edi Zet :)
Warto? Bolą mnie bardzo plecy od tego karmienia icon_sad.gif Boli mnie szyja i bolą ręce icon_sad.gif Szymek waży już 4700 g i szczerze mówiąc karmienie piersią zaczyna mi sprawiać kłopot ze względu na to, że muszę go podtrzymywać... A na leżąco nie zawsze da radę...
joannabo
Edi, świetna sprawa, pod warunkiem, ze poduszka jest wypełniona kulkami styropianowymi. Taka poduszkę można dowolnie uformować i dziecko w trakcie karmienia będzie cały czas w tej samej pozycji, a nie wgniecie się w niekontrolowany sposób.

Ja na razie karmie rurka, a i tak uzywam tej poduszki, poza tym mam poduszkę ze styropianu dla siebie, ale tę zrobiłam sobie sama z resztek materaca przeciwodleżynowego, nie wiem, czy da się taką kupić.
Malgood
ja miałam taką z gąbki i prawie wcale jej nie używałam.
Wcale nie było mi wygodnie na niej karmić.
Dorka
Ja miałam taką z kulkami styropianowymi (taki rogal), przy drugim dziecku nie używałam, przy nastepnym prawie cały czas, szczególnie do karmienia "spod pachy", bo mały preferował tylko jedną stronę karmienia. Myślę, że można polecić icon_smile.gif .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.