To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szukam dobrego i taniego wóżka!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ulamisiula
Dziewczyny poradzcie mi jakiś dobry i tani wózek.Chodzi mi o markę.Szukam wózka wielofunkcyjnego z wyjmowaną gondolą i możliwością zainstalowania na nim fotelika samochodowego.
eni20
popatrz na allegro z woj.podlaskiego i obejrzyj na m-scu, mozna kupic naprawde w dobrym stanie wozki. powodzenia
cydorka
zapraszam na podforum co wrto czego nie warto regionalne kupno sprzedaż
przenosze wÄ…tek
cyd
Tuni
Mikado dino, pasujÄ… m in. foteliki maxi cosi.
Martalka
Gdy miał się urodzic Bartek (2,5 roku temu), najtańszym wózkiem z opcją wpięcia fotelika samochodowego, był Deltim Fokus (inne jak dla nas były za drogie). Teraz może są inne opcje z tej niższej półki cenowej. Za cały komplet z gondolą, spacerówką, fotelikiem sam., torbą i innymi gadżetami zapłaciliśmy 1100 zł (nie tak dawno widziałam uzywane Deltimy-zestawy po 500zł na allegro).
Myszorek
CYTAT(Tunisiek @ nie, 22 kwi 2007 - 23:22) *
Mikado dino, pasujÄ… m in. foteliki maxi cosi.

miałam mikado dino - swietny, duża gondola i na kółka mogliśmy montować fotelik do 13 kg firmy CAM...
catterina
Słyszałam, ze z tańszych wózow to nestor jest bardzo dobry.
Sylwia1983
Bartatina classic firmy jedo. ja za cały zestaw z fotelikiem (takim droższym bo byly tez pasujące tańsze) zapłaciłam1250 zł.
Ewelinek
CYTAT(Sylwia1983 @ pon, 18 cze 2007 - 22:44) *
Bartatina classic firmy jedo. ja za cały zestaw z fotelikiem (takim droższym bo byly tez pasujące tańsze) zapłaciłam1250 zł.


A ja kupiłam wózek Bartatina Clasic z fotelikiem Deltim Grillo (0-13kg) za 900zł sam wózek kosztowałby 650zł.

Co do opini o tym wózku to moją chyba większość zna icon_wink.gif wszędzie będę go wychwalać pod niebiosa bo na moje warunki jest poprostu idealny. Jeździ się nim rewelacyjnie, nie skrzypi, jest dobrze amotryzowany i nie zamieniłabym go na żaden inny icon_wink.gif
Sylwia1983
ja mam do bartatiny fotelik cam neonato bo delitmy jakoś mnie nie urzekly. Co prawda jeszcze dziecka w nim nie woziłam ale "na sucho" prowadzi się świetnie 06.gif
Ewelinek
Fotelik nie jest wcale taki "zły" po prostu jest dosyć "zwykły" icon_wink.gif ale jego niewątpliwą zaletą jest to, że jest dosyć obszerny i moje dziecko wagi cięższej bez problemu i wygodnie sobie w nim jeździ icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.