To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

elekryzujace sie wlosy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

eni20
strasznie mi sie elektryzują wlosy, są przesuszone po trwalej, obcięłam je, odzywiam itp,ale mimo to sie elektryzują, macie jakies domowe sposoby lub gotowe preparaty?
AnkaSkikanka
Czepek z folii aluminiowej i drucik do podłogi icon_wink.gif

A serio - w co siÄ™ ubierasz?
Sel
CYTAT(eni20)
strasznie mi sie elektryzują wlosy, są przesuszone po trwalej, obcięłam je, odzywiam itp,ale mimo to sie elektryzują, macie jakies domowe sposoby lub gotowe preparaty?

Jesli bedziesz uzywała balsamu po umyciu wlosów, odpowiedniego do twojego rodzaju-nie bedą Ci sie na pewno elektryzowały.
eni20
nie ubieram sie w swetry ani żadne welniane itp ciuchy, czapek nie nosze,wiec to nie od ciuchow, odzywke tez stosuje po myciu-do suchych i zniszczonych , a raz w tygodniu henna wax treatment.
B.Starr
proponuje wetrzec we wlosy na noc olejek rycyunowy, rano trzeba umyc glowe 3 razy icon_smile.gif. poza tym jedwab w plynie farouka. naklada sie go na mokre wlosy w mikroskopijnych ilosciach.
AnkaSkikanka
CYTAT(B.Starr)
naklada sie go na mokre wlosy w mikroskopijnych ilosciach.

Jak się ma włosy w mikroskopijnych ilościach, to już chyba nie ma problemu co? icon_wink.gif
aronka
Plombiusz, poryczałam się przez Ciebie ze śmiechu! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
AnkaSkikanka
icon_wink.gif
sdw
Jedwab jest genialny. Tyle, że "unosi" włosy do góry. To ja nie wiem czy do elekryzujących sie nada. Bo chyba same z siebie są już uniesione icon_wink.gif

Ja bym po pierwsze zmieniła szampon. Po drugie odżywkę. Najlepiej zamienić ją na balsam. Taki co to sprawia, że włosy są obciążone. Seria miód i mleko palmolive jest dobra dla takich niepokornych włosów.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.