To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

hydrokortizon - stosowany dłużej

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gumis
czy ktoś z Was stosował, lub stosuje chydrokortizon dłużej? moje dziecko stosowało najpierw laticort 2 tyg. potem hydrokortizon 2 tyg a potem stoponiowo odstawialiśmy tzn doszliśmy do 1 dzień hydrokortozon i 4 euceryna ale gdy zaświeciło słońce wysypało go (dermatolog-alergolog powiedział, że zwiększyła się liczba alergenów w powietrzu) i wróziliśmy do 1 hydro... i 2 dni euceryna i znowu będziemy wydłużać. I tak od lutego chyba. Trochę długo to trwa i mam mieszane uczucia czy to nie błędne koło.Proszę niech wypowie się ktoś z podobnymi doświadczeniami bo czytania,że sterydy są be mam dosyć. Już kiedyś przerwałam takie leczenie i nie wiem czy dobrze zrobiłam. Czy takie leczenie kiedyś si zakaończy? Wiem, że wróci ale czy wyjdę teraz z tego hydrokortizonu??
Sabina
Chydrokotizon rzeczywiście szkodliwy, za długo używany. Polecam Elidel. Tudzież maść cholesterolową. Bardzo dobra. Robiona.
mario29
Stosowałam hydrokotizon zapisywany głownie przez dermatologa ale alergolog polecił elidel. Tylko, że drogi on jest - w przedziale 62-73 zł.
My stosujemy elidel jak córkę wysypie przez dwa dni a później maść cholesterolową z wit. E - działa rewelacyjnie na skórę z AZS.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.