To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

MIESIÄ„CZKA PO PORODZIE

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

snupek
Dziewczyny , być może juz jest taki wątek , więc mnie nakierujcie bo nie trafiłąm.
Martwi mnie do kiedy po porodzie czekać na miesiączkę?Problem w tym , że półtora mieś. po lekarz prywatny przepisał mi cerazette , zaczęła
m brać .Zaczęły się plamienia - dość obfite , które powtarzały się do miesiąca po odstawieniu tabletek.W ogóle do tej pory nie schudłam ani kilograma , mam jakieś stany depresyjne , ciągle mi niedobrze i nie wiem czy to przez te cholerne pigułki , ale mniejsza z tym.Boję się , ze może coś zawiodło i spodziewam się dzidzi a ja o tym nie wiem.Czy długo jeszcze mam czekać na miesiączkę?Jestem 5 miesięcy po porodzie cały czas karmię małą tylko piersią .
Małgoś.dz
Snupku, ja również karmiłam piersią i okres pojawił się 11-ście miesięcy po porodzie. Tylko dla odmiany ja nie zażywałam tabletek antykoncepcyjnych. W pewnym momencie także zaczęłam się obawiać, czy przypadkiem nowa fasolka nie kiełkuje, ale wizyta u lekarza rozwiała moje wątpliwości. icon_rolleyes.gif
Organizm kobiety po porodzie różnie reaguje i nawet jeśli karmisz piersią, to okres może pojawić się zarówno po 6 tygodniach od porodu, jak i po wielu miesiącach.
monixa
Po pierwszym porodzie okres pojawił się po 9 miesiącach, po drugim - po 10 miesiącach. Też karmiłam piersią, długo i intensywnie. No, ale pigułek nie brałam, to nie wiem jakie są skutki. A na lęki odnośnie ciąży - zrób sobie test. Mnie to zawsze uspokaja, bo ja panikara jestem icon_redface.gif i jak się okres choć 3 dni spóźnia, to już do apteki po teścik pędzę wink.gif .
snupek
Moze wydam wam sie kretynka ale o to historia.Moj maz ma grype od paru dni.Wczoraj zaczelam czuc sie niewyraznie- bole w kosciach , jakby goraczka ale po zmierzeniu nie bylo temperatury.Pobieglam do apteki po oscillococinum.Wieczorem troche przeszlo.Ale sny tej nocy mialam potworne (moze zajrze na watek o snach w babskich pogaduchach), nawet nie opisze wam co mi sie snilo ale zawsze po tego typu snie cos sie w wydarzy albo umiera jakas postac znana , albo sie rozchoruje ktos bliski.No i wyobrazcie sobie napisalam ten nowy temat , poszlam do lazienki..i co?jak myslicie?hi hi
Małgoś.dz
Snupek, ciąża?
kasiarybka
SNUPEK OKRES icon_smile.gif icon_exclaim.gif icon_question.gif
Małgoś.dz
He,he, to miał być żart oczywiście. icon_lol.gif Na pewno okres. wink.gif
Czyli kamień z serca?
snupek
kamien z serca , choc jak tak mialo byc to jeszcze moglam troche poczekac.
Coffee
u mnie okresu tez nie ma...karmie juz5 miesiac cisza....
Agniecha-Mama Szkrabucha
Przy cerazette pigulkach podobno nie ma sie okresu wcale tylko plamienia, urodzilam 4 miesiace temu, i biore pigulki, jak na razie faktycznie okresu nie mam tylko plamienia.
oro
A ja śpieszę donieść, że przed chwilą dostałam okres - Martynka wczoraj skończyła 11 miesięcy.
jagoda1976
Mój Mały ma 4m i ja też jeszcze nie miałam okresu. Co prawda pojaiwło się u mnie raz małe plamienie (jeden dzień) ale to chyba nie był okres. Karmię piersią, ale nie biorę tabletek. Czekam i mam nadzieję, że okres przyjdzie jak najpóźniej. icon_biggrin.gif

Pozdr. Jagoda
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.