To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pabi-dexamethason, czyli jestem w szoku

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lena77
Bylam u gina. Po badaniach hormonalnych stwierdzil, ze mam gorna granice normy DHEA-S (mam 10,71 a norma jest 0.26-11). Nie chcialam yasminel wiec zapisal mi jakis lek, mowiac, ze to lek ...moczopedny. Nie spojrzalam na recepte a w aptece wydano mi 2 leki. Wrzucilam sobie w google pierwszy i otworzyly mi sie strony dla kulturystow. Zaczelam cxzytac o tym pabi i jestem w szoku. Oczami wyobrazni widze siebie po tej kuracji. Z okragla, obrzekla twarza, owlosieniem, z depresja no i ...20 kilo grubsza. Bu ja nie chce wygladac jak kulturysta.
Mam brac to przez 6 tygodni
czy ktoras z Was brala to cos wlasnie w celu obnizenia DHEA-S?

Aha, ten 2 lek to Spironol. Zapisywany, jak wyczytalam, w przypadku problemow z tradzikiem. Chyba wlasnie on jest moczopedny.
m4rusia
Brałam pabi-dexametason przez 4 tygodnie gdy miałam powazne problemy z nawracajacym zapaleniem dróg oddechowym i zapewniam Cię, że przy tak krótkim stosowaniu nie powoduje on żadnych zmian w funkcjonowaniu organizmu. Fakt - to steryd ale półtora miesięczne stosowanie nie wywoła u ciebie porostu wąsów i owłosienia klatki piersiowej icon_wink.gif . Jedyna nieprawidłowość jaka u mnie wystapiła w czasie zażywania P-D to zaburzenia w @. Miesiączka była ale bardzo skapa i krótka. Poza tym niczego niepokojącego nie zauważyłam
lena77
Lektura forum kulturystow napedzila mi stracha. Ten steryd okreslany jest jako "czysty miesien" itp. W ogole pisza, ze zazywanie powoduje bardzo szybki przyrost masy. No i schizuje sie po nim (to okreslenia z tegoz forum)
Martucha jaka dawke bralas?
m4rusia
500 /3 razy dziennie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.