To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Odstawiłam tabletki anty-..../i jaka metoda teraz?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

m4rusia
Przez 5 lat brałam tabletki. W tym czasie trzy razy je zmieniałam bo po dłuższym stosowaniu miałam zaburzenia @. Teraz w końcu postanowiłam je odstawić i .... odczuwam dziwne dolegliwości. Bolą mnie piersi, odczuwam rozdrażnienie, senność i spadek apetytu. Spotkałyście się z czymś podobnym? Możliwe, że to z odstawienia?
I jeszcze jedno pytanie. Jak to jest z płodnością po odstawieniu. Wraca od razu w pierwszym cyklu po zaprzestaniu zażywania antykonceptów?
Mika
po odstawieniu tak może być icon_wink.gif

co do płodności to zależy od organizmu
jeden musi się oczyścić i złapać rytm,drugiemu wsio ryba i zaskoczyć można zaraz po odstawieniu icon_wink.gif
Choco.
Moja kuzynka zaszła w ciąże (celowo icon_biggrin.gif )w drugim cyklu po ostawieniu tabletek. Lekarka mówiła mi, że przez okres brania pigułek owulacja jest uśpiona a po odstawieniu może się zdarzyć, że będzie w organiźmie "wrzało" icon_biggrin.gif horomony będą nadrabiały stracony czas stąd przypadki ciąż bliźniaczych po kilkuletnim łykaniu tabletek. Właśnie ta burza hormonów może powodować takie objawy jak opisałaś u siebie.
m4rusia
CYTAT(Dagmarska)
 horomony bÄ™dÄ… nadrabiaÅ‚y stracony czas stÄ…d przypadki ciąż bliźniaczych po kilkuletnim Å‚ykaniu tabletek. WÅ‚aÅ›nie ta burza hormonów może powodować takie objawy jak opisaÅ‚aÅ› u siebie.

No toś teraz mnie wystraszyła. Chyba zacznę zażywać lodreipein'e icon_wink.gif
A.L.
Milena poczela sie w pierwszym beztabletkowym cyklu.
menada
CYTAT(A.L.)
Milena poczela sie w pierwszym beztabletkowym cyklu.


Honorata też icon_biggrin.gif
Kaszanka
CYTAT(martucha96)
Bolą mnie piersi, odczuwam rozdrażnienie, senność i spadek apetytu. Spotkałyście się z czymś podobnym?

Ja właśnie po odstawieniu miałam takie dolegliwości. Okazało się że to ciąża icon_lol.gif Ciężki szok przeżyłam parę lat temu bo mi lekarz wmawiał że to mało prawodopodobne żebym zaszła w ciążę parę dni po odstawieniu tabletek icon_cool.gif
Mika
CYTAT(menada)
CYTAT(A.L.)
Milena poczela sie w pierwszym beztabletkowym cyklu.


Honorata też icon_biggrin.gif


i Jasiek icon_lol.gif (ten to jeszcze Durex ma na drugie wink.gif )
Silije
No to muszę się zastanowić czy Dominikowi nie dać tak samo na drugie icon_twisted.gif Bo moja cudna Emilka ma na drugie "kalendarzyk".

A na serio - oczywiście że płodność może wrócić w pierwszym cyklu po rezygnacji z tabletek. Gratulować bliźniąt lub trojaczków? 02.gif
m4rusia
CYTAT(Silije)
A na serio - oczywiście że płodność może wrócić w pierwszym cyklu po rezygnacji z tabletek. Gratulować bliźniąt lub trojaczków? 02.gif

icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif

Mam poczucie humoru ale to mnie w ogóle nie smieszy icon_twisted.gif
wink.gif
m4rusia
No i problem z bani icon_sad.gif Prawdopodobnie mam PCOS więc tak łatwo nie zaskoczę icon_confused.gif
m4rusia
żeby nie zaśmiecać forum podwieszam sie pod ostatni temat z tym zwiazany

Jaka metodę antykoncepcji byście poleciły? Nie może ona ingerować w moją gospodarkę hormonalną. Spiralka też odpada ze względu na małe anomalie w mojej anatomii wynikłe w związku z cc. Czyzby pozostała tylko znielubiana przeze mnie ?
fugu
jest jeszcze szklanka -wody- zamiast...
katiek
Jeszcze masz globulki, bo krążków chyba już u nas nie ma...
hawah
NPR icon_biggrin.gif
m4rusia
CYTAT(fugu @ piÄ…, 18 maj 2007 - 22:42) *
jest jeszcze szklanka -wody- zamiast...

Pisałam o podobnej metodzie w jednym z powyższych postów wink.gif

CYTAT(martucha96 @ śro, 25 kwi 2007 - 12:43) *
No toś teraz mnie wystraszyła. Chyba zacznę zażywać lodreipein'e wink.gif

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.