To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Moje dziecko tulipanem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

domi
Pomóżcie mi proszę i podpowiedzcie jak mam dziecko zamienic w tulipana icon_wink.gif .
Na przedstawienie mam ją ubrać w jakiś strój, cos wymyslić z krepy, wycinanek itp. Należy uruchomić wyobraźnię icon_rolleyes.gif .
Juz mam pewien pomysł ale chętnie przeczytam wasze propozycje.
Z góry dziękuję icon_biggrin.gif
Jasiucha
mój pomysł:
na głowe opaska z zielonej tektury, do niej przyszyć wyciete z czerwonej, różowej i żółtej tektury łepki tulipanków-dzieci lubią takie "korony" icon_wink.gif
zielone spodenki, czerwona lub biała bluzeczka - do mankietów z zielonej krepy dorobić coś w stylu falbanki/żabocika
do ręki można dać dziecku "różdżke" też w postaci tulipanka icon_wink.gif
i gotowe..
..ja zawsze lubiłam proste rozwiązania.. icon_redface.gif
ulla
Podobnie, jak Jasiucha to widzę - zrobić "koronę" z płatków w odpowiednim kolorze (opaska i możliwie sztywne płatki). Ubrać na zielono, ew. dołożyć coś - na szyi, przy pasie w kształcie liścia. Różdżka w kształcie tulipana jak najbardziej ok.

Ew. mały tulipanek na głowie, różdżka, i dziecko na zielono, a kolorowe płatki od pasa.
domi
Macie wiec podobny pomysł do mojego. Koronę zrobię na 100%. Natomiast co do ubrania to chciałam wyciąć z kolorowego brystolu tulipana z liśćmi i naszyć na przód ubrania. Nie wiem tylko czy to dobry pomysł.
Jasiucha
CYTAT(domi)
Natomiast co do ubrania to chciałam wyciąć z kolorowego brystolu tulipana z liśćmi i naszyć na przód ubrania. Nie wiem tylko czy to dobry pomysł.


tez miałam takiego pomysła... jeśli to tylko na przedstawienie to czemu by nie.. ale jeśli dziecko ma w tym chodzić cały dzionek w przedszkolu to może być niewygodne..
dorothyz
CYTAT(ulla)
Podobnie, jak Jasiucha to widzÄ™ - zrobić "koronÄ™" z pÅ‚atków w odpowiednim kolorze (opaska i możliwie sztywne pÅ‚atki). Ubrać na zielono, ew. doÅ‚ożyć coÅ› - na szyi, przy pasie w ksztaÅ‚cie liÅ›cia. Różdżka w ksztaÅ‚cie tulipana jak najbardziej ok.  

Ew. mały tulipanek na głowie, różdżka, i dziecko na zielono, a kolorowe płatki od pasa.


Jezeli mogę coś doradzić to ten pomysł też mi sie podoba.Pozdrawiam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.