To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

DNI PŁodne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Misiu
dziewczyny mam ogromna prośbę a dokładnie chodzi o to czy jesli miałam owulacje i kochałam sie ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia ale był to stosunek przerywany to moge być w ciąży???????dziekuje za pomoc:)
Delfinka
tak wink.gif
Misiu
delfinka dziekuje Ci bardzo,ale tak łatwo zajsc czy nie bardzo?
Sun
CYTAT(Misiu)
delfinka dziekuje Ci bardzo,ale tak łatwo zajsc czy nie bardzo?


Bardzo łatwo. W płynie wydzielanym z prącia przed wytryskiem plemników jest cała masa.
romenka
Dziewczyny wcale nie jest tak łatwo zajść w ciążę jak stosuje się stosunek przerwany icon_sad.gif Ja przez 6 lat od kiedy jestem z moim mężczyzną stosowałam tylko stosunek przerwany i nie zaszłam w ciążę dopiero kiedy pomyliłam się w liczeniu dni płodnych i pozwoliłam na wytrysk do środka w 12 dniu cyklu zaszłam i teraz jestem w 25 tygodniu ciąży icon_biggrin.gif
konto_usunięte
łatwo- nie łatwo icon_confused.gif
to tak samo, jak z jazdą bez biletu icon_rolleyes.gif
jeden 6 lat jeździ i nic...nie złąpią go i nie wlepią mandatu, inny wsiądzie raz zapominając skasować bilecik- i mandacik. bo akurat jego droga sie skrzyżowała z drogą pana kanara icon_rolleyes.gif
przykład może kuriozalny icon_wink.gif
nie moge sie jednak nadziwić, że w dzisiejszej dobie-stosunek przerywany jest uznaną i stosowaną metodą- bynajmniej nie antykoncepcji icon_eek.gif
Eta
CYTAT(rzodkiewka)
łatwo- nie łatwo icon_confused.gif  
to tak samo, jak z jazdą bez biletu icon_rolleyes.gif  
jeden 6 lat jeździ i nic...nie złąpią go i nie wlepią mandatu, inny wsiądzie raz zapominając skasować bilecik- i mandacik. bo akurat jego droga sie skrzyżowała z drogą pana kanara icon_rolleyes.gif  
przykład może kuriozalny icon_wink.gif  
nie moge sie jednak nadziwić, że w dzisiejszej dobie-stosunek przerywany jest uznaną i stosowaną metodą- bynajmniej nie antykoncepcji icon_eek.gif


bardzo obrazowy przykład icon_smile.gif wcale nie taki kuriozalny icon_wink.gif
Musze to sobie zapamiętać icon_wink.gif
Misiu
Dzięki dziewczyny a już myślałam ze coś ze mną nie tak skoro tak sie kochamy i nic, icon_biggrin.gif jeszcze raz bardzo dziękuje:)
konto_usunięte
Misiu, stosowanie stosunku przerywanego z efektem, czy bez- nie jest i nie może być wyznacznikiem tego, czy "coś ze mną nie tak, czy tak". icon_rolleyes.gif
to można dopiero stwierdzić po roku (niech mnie ktoś poprawi, bo nie wiem dokładnie) współżycia bez zabezpieczenia!!!! icon_rolleyes.gif
więc taka wiedza czerpana jedynie ze skuteczności- nieskuteczności stosunku przerywanego nic nie wnosi.


no, może wnosi-ale bynajmniej nie informację o płodności
Misiu
no tak,ale miałam niby wyleczone zapalenie przydatków,chociaz dolegliwości nadal mam,więc myślałam że to może przez to,mam nadzieję że może będę niedługo mama chociaż nic nie planujemy,ale bardzo byśmy sie cieszyli:)
konto_usunięte
wydaje mi się, że zanim zajdzie sie w ciążę- wyleczenie tego zapalenia jest konieczne i nie ulega żadnej wątpliwości. i nie może być niby wyleczone-albo wyleczone, albo nie.
Misiu
lekarz stwierdził że wyleczone,a mnie nadal boli tak jak podczas zapalenia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.