To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

nowy sklep-LIDL

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Doruśka
Niedaleko mojego domu,jest nowy taki sklep,a w nim bardzo fajne body dla dzieci,pakowane po trzy sztuki,od rozmiaru 68,ja kupiłam 86 ale może były i większe,po 5zł!!! za sztukę wychodzi! widzę po metce,że to podróbka toppolino(podobna szata grzficzna logo)
Bodziaki są naprawdę śliczne,w kilku gamach kolorystycznych.
Polecam,są 100% bawełniane,taka grubsza bawełna,w sam raz na jesień.
Sklep jest przy ul Obornickiej
Monisia
Słyszałam ,że to bardzo tani sklep-czy to prawda?
Podobno chemia i kosmetyki sÄ… wyjatkowo tanie?
I czy ten sklep ma coś w sobie z Kauflandu?Mój mąż który pracuje w Kauflandzie mówił ,że to ta sama sieć czy coś takiego...Hm....
Jak to jest?Opłaca się pojechać?
Doruśka
Wiesz,nie zwróciłam uwagi,bo byłam tylko na oględzinach,więc nie wiem jakie są ceny,wiem że są atrakcyjne słodycze,mniam mniam.
Kupiłam ręczniki papierowe za 1,69 tyle wiem,wygląda podobnie do plusa,ale z 10x ładniej,a w kauflandzie nie byłam to nie wiem.
Jak chcesz to popatrzÄ™ na ceny i Ci napiszÄ™
papa!
burek
Ja nie z okolicy, ale sie odezwę. Kaufland i Lidl to to samo. Mój teść właśnie robił instalacje w centrum logistycznym Lidl/Kaufland w Gliwicach, więc są to wiadomości z pierwszej ręki.
Pozdrowiska. burek
Monisia
Dorusia
Skoro Lidl i Kaufland to to samo to pewnie ceny tez maja identyczne.
No ale z drugiej strony skoro to to samo to czemu inna nazwa?
Różnią się czymś te sklepy?
Jak będziesz to przy okazji zobacz ceny i skrobnij tu, ot tak...z ciekawości babskiej chce wiedzieć wink.gif

Całuśnice
mama wojtka
a ja tam wole naszego ponika hi hi!ale jak chcecie z Karaluchem to pojdziemy z wami do tego lidla!:)lubimy z wami byc wiec nam wszystko jedno:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.