To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ulubione knajpki wroclawianek :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

alusiaa
a ja jestem ciekawa,gdzie najchętniej wpadacie ,ot,choćby na kawę z koleżanką, tudzież popołudnie z mężem..?
Jestem ciekawa Waszych opinii icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
Ja lubię Cafe Soul na Placu Solnym, ale tam jest dość drogo i mało miejsca (co jest niewątpliwą zaletą, jak już się siedzi przy stoliku). Ekonomicznie jest za to w Tutti Frutti przy Rynku i tam często umawiam się z koleżankami.
alusiaa
Paka.. któż nie lubi Soul Cafe..? icon_wink.gif
Rzeczywiście tanio jest Tutti frutti,szkoda tylko,że wlasnie,przed sezonem,podnieśli ceny icon_confused.gif
kometa
Kurcze to ja nie temacie jestem, nie chodze po knajpkach, ale sledze watek pilnie icon_wink.gif
Doruśka
ale o co chodzi? do kawy ? to ja pozegnanie z Afryka, z jedzeinia to mercado, chyb a,ze jeszcze gdzieÅ› jest wschodnie jedzenie, ale ja nei wiem:))
kometa
A przypomnialo sie icon_smile.gif Kiedys lubilam Mleczarnie icon_smile.gif Do poludnia kawka, a wieczorem mozna bylo isc tam na piwo icon_smile.gif
Potwora
Ja jak Doruśka. icon_wink.gif Czasem wpadam do Coffie Heaven, do Mleczarni, do Więziennej, do byłego Tuti Frutti, zresztą tam gdzie akurat jest wolne miejsce. icon_wink.gif
Aleksandra
Zdecydowanie POżegnanie z Afryką, Soul Cafe ( ale troche drogie), Mleczaarnia lubię też Caffe Tofino w Auchan i Teso
Doruśka
a gdzie jest to soul cafe? bo ja nei wiem:))
użytkownik usunięty
Na Placu Solnym.
Potwora
Obok La Scali czy Wyborczej??

Doruśka - idziemy do Soul Cafe?? Ja też nie wiem gdzie jest icon_wink.gif
menada
Ola, Paka, zabierzecie mnie ???
Też nigdy tam nie byłam, ale już wiem gdzie to jest icon_biggrin.gif
soul cafe i dokładna lokalizacja
menada
Ola, Paka, zabierzecie mnie ???
Też nigdy tam nie byłam, ale już wiem gdzie to jest icon_biggrin.gif
soul cafe i dokładna lokalizacja

A co do ulubionych miejsc, to uwielbiam jeść w greckim "Acropolis" na pl. Solnym, a ostatnio zjadłam fantastyczną kolację w takiej amerykańskiej restauracji na rynku (tuż obok poczty).

Nad kawę przekłądam herbatę i tu polecam Sankt Petersburg na Igielnej icon_smile.gif
ewabi
A ja nudnie i natrętnie znowu napiszę, że uwielbiam Novocainę.
Właśnie wróciłam.
O! Tam nawet WC pasuje wystrojem do całości.
hawah
A Novocaina to gdzie jest ?

Podepnę się tu i spytam, bom nieobeznana, a może ktoś mi poradzi... Otóż teściów niedługo na wizycie będę miała i chciałabym ich z dziećmi zabrać na kawe, ciacho, lody... Które z Wam znanych miejsc jest najbardziej przyjazne teściom i dzieciom icon_biggrin.gif ? Znaczy niepalącym teściom i gdzie nie ma głośnej, natrętnej muzyki? icon_smile.gif
Dziękuję za pomoc
Doruśka
Ola,Mednada, idziemy, Paka tez ?? dawajcie:)) moze jutro jakas kawka? potzrebujÄ™:))
Potwora
A możecie w godzinach rannych albo w południe??? Ja w piątek od 18 muszę być w domu icon_confused.gif Już wiem to ta mała kawiarnia obok Wyborczej wink.gif

A potem może do Novocainy icon_question.gif wink.gif
Doruśka
ja ranno nie moge:( a w ogóle to jutro mam dyzur wieczorem jak mi sie właśnei przypomniało icon_sad.gif((
rano ide z Kalninką na plas zabaw do pasażu grunwaldzkiego.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.