To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pytanie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mls
Witam wszystkie forumki icon_biggrin.gif

A więc: W marcu wzięłąm ostatnie opakowanie tabletek. Krwawienie występiło normalnie i od tamtego czsu minęło 28 dni. W tym czasie współżyłam z narzczonym bez zabezpieczenia. To było między 18, a 21 dniem cyklu. I teraz pojawia się pytanie, czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę Wcześniej jak brałam tabletki i przestałam to @ dostałm w 28 dniu po odstawieniu, a póżniej co 28 dni miałam @ Cay możliwe aby po pnownym zaczęciu brania tabletek cylke były tak egularne jak po wcześniejszym odstawieniu Jeśli tak to kiedy powinnam wykonać test I w dodatku nie mam żadnych objwów zbliżającego się @

Pozdrawiam i z góry dziękuję:D
LidkaM
Ryzyko (a raczej szansa) zajścia w ciążę jak najbardziej jest. Owulacja nie zawsze występuje w połowie cyklu. Często jest przesunięta o kilka dni w jedną lub drugą stronę. Ponadto podobno po odstawieniu tabletek większa szansa na dzidzi. Nie wiem ile w tym prawdy. U mnie nie udało się przed tabsami, po tabsach i w ogóle.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.