To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Muszę się przespać w Łodzi;-)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agaq
Drogie łodzianki. Czy któraś z Was mogłaby mi polecić jakieś stosunkowo niedrogie miejsce noclegowe w Waszym mieście? Będę tam dwukrotnie w czerwcu na konferencjach, prawdopodobnie za każdym razem na jedną noc (dosłownie noc, bo całe dnie zaplanowane).

Bardzo Was proszę o jakąś podpowiedź, bo jak wyobrażę sobie siebie z brzuchem (w 7 miesiącu) i z walizką, śpiącą na dworcu icon_wink.gif to lekko truchleję.

A może znalazłaby się jakaś osoba gotowa mnie przenocować? W zamian mogę zaproponować to samo w moim pięknym (szczególnie latem) mieście. Może macie ochotę zwiedzić Wrocław icon_question.gif
Eta
chyba jakaś zboczona jestem bo na myśl mi przyszło od razu pytanie " z kim"? icon_lol.gif

sory za ot
agaq
CYTAT
chyba jakaś zboczona jestem bo na myśl mi przyszło od razu pytanie " z kim"?


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Niestety, z ciężarówkowym wyglądem nie czuję się szczególnie ponętna wink.gif
Dorotka
Agaq nie jestem rozeznana w cenach łódzkich hoteli, jedyne co mi przychodzi do głowy to to, abyś znalazła jakiś najbliższy miejsca konferencji i zadzwoniła aby dowiedzieć sie o ceny.
Nie mogę Cię przenocować, bo ciągle dom jest wykańczany, może za rok icon_wink.gif ale wtedy byś mieszkała pod Łodzią icon_lol.gif
sandraw
ja tu nocuję w Konstantynowie w hotelu Kacperski- mi firma funduje, 150zł/nocleg ze śniadaniem, w centrum drogie hotele, a tańszego nic nie znam......

Dorotka a gdzie się budujesz- i - czy są tam działki jeszcze wolne? bo ja z Gdanska do łodzi muszę się przeprowadzić i to z cała rodziną, na razie wynajmiemy mieszkanie ale już myślę o czymś na stałe- i wiem że nie w bloku....
Dorotka
W Wiśniowej Górze icon_smile.gif To taka mała, leśna miejscowość, kiedyś kurort wypoczynkowy 03.gif Jest cicho i spokojnie, jest basen, korty, hala sportowa, konie, jest gdzie wypoczywać icon_smile.gif
Działki będą sprzedawane na przetargu w gminie gdzieś koło września. Jak jesteś zainteresowana to zadzwoń do Urzędu Gminy Andrespol i tam Cię o wszystkim bardzo miła pani poinformuje icon_smile.gif
Agatkie
Teraz dopiero skojarzyłam gdzie jest Wisniowa Góra jak napisałaś Dorotko o Andrespolu. Ja bardzo (BARDZO!!!) często bywam w Bukowcu icon_smile.gif (mamy tam najlepszych przyjaciół i mojego brata ciotecznego z rodziną icon_smile.gif ).

Podzielam zdanie Dorotki, bardzo fajna okolica, dojazd do Łodzi nowy, szybki, w sumie to bardzo blisko od Centrum Łodzi. Bardzo miła okolica i bardzo dużo dzieci w wieku wczesnoszkolnym i przedszkolnym (bo sporo młodych ludzi pobudowało sobie domki), a to w sumie tez ważne, żeby dziecko miało koleznaki i kolegów icon_smile.gif (IMHO)
sandraw
jejku, strasznie dziękuję za namiary! na pewno będziemy się dobijać.
Na razie wynajmiemy od 1 lipca, ale na mnie wynajmowanie psychicznie strasznie wpływa..... bo to nie moje i wogóle, to jak nie mój dom....

ech może jakoś się zadomowimy w tej łodzi, ale jak na razie jesteśmy przerażeni...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.