To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dr Preis???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tusiol
Czy to któraś z Was chodziła może do niego na USG icon_question.gif Ciekawa jestem Waszych opinii na jego temat.
Termin wizyty mam już ustalony.
irminka2
Chodziły do niego moje koleżanki z poprzedniej pracy - jedna w ciąży-była zadowolona , bo rozwiał jej obawy o zdrowie dziecka, druga walnięta na punkcie swojego zdrowia wchodząc w okres menopauzy i też mówiła w samych superlatywach.Zresztą to ona wysłała tę w ciąży do niego icon_smile.gif.

Irmina
blaire
Tusiolku, myślę, że najlepszą reklamą jest to, iż nie ma na niego skarg z tego co się orientuję wink.gif
No, nie licząc jednej Pani, która poszła do niego potwierdzić torbiel na jajniku, a zamiast torbieli pan doktor co innego znalazł wink.gif
Małgoś.dz
Chodziła moja siostra ze swoją zagrożoną mocno ciążą. I on jako jedyny z wielu lekarzy, do których zawitała szukając pomocy - dał jej żywą nadzieję. I miał rację. icon_smile.gif
Moja koleżanka, obecnie w trzeciej ciąży, poraz kolejny chodzi na wizyty do dr Preissa i jest bardzo, bardzo zadowolona.
Nie należy do "najtańszych", ale chyba warto...
Tusiol
Dzięki dziewczyny icon_biggrin.gif .
IdÄ™ 16 maja.
No za USG 200 zł.
wierzyczanka
dla zainteresowanych dr Preiss przyjmuje teraz na Skarżyńskiego 3 tel 607602603
tylko wizyta kosztuje już 300 zł icon_confused.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.