To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Leki (nie doustne) a alkohol ;?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

m4rusia
No własnie. Jak to jest? Czy przy stosowaniu czopków*/ globulek** itp... mozna pozwolic sobie na piwko z okazji majówki ?

* - metronidazol
** - clotrimazol
konto_usunięte
generalnie przy metronidazolu bezwzglednie jest przeciwskazany alkohol(działnie esperalopodobne) icon_biggrin.gif
ale raczej tylko po podaniu doustnym...
miejscowo- raczej nie ma możliwości zeby się w takim stopniu wchłaniał, żeby takowe dzialnie wywierać icon_wink.gif
nie chce źle doradzić, ale mysle, że ja na piwko bym sobie pozwoliła icon_wink.gif icon_redface.gif o ile bym nie byla w ciąży...[/b]
m4rusia
CYTAT(rzodkiewka)
o ile bym nie byla w ciąży...[/b]


Ja napewno nie jestem. Wczoraj miałam USG podczas którego stwierdzono, że prawdopodobnie mogę miec większe problemy z zajściem icon_cry.gif
szantrapa
Marta piwko bym strzeliła w tej sytuacji, ale powolutku i patrz czy Cie nie śnina za szybko, ja kiedyś zapomniałam że biore antybiotyk i wypiłam winko, leżałam potem godzinę na podłodze , sparaliżowało mnie na godzinę icon_rolleyes.gif . Miłej majówy icon_smile.gif
m4rusia
Ha, miłej majówy? Nie wiem jak to zrobić bo w L4 mam napisane LEŻEĆ!!!
Nie czuję sie na tyle źle, żeby zaraz zalegać ale na imprezie majówkowej może być kupa ludzi z zakładu. Kilkoro z nich może wiedzieć o moim zwolnieniu lekarskim.
A propos L4.
W druku napisano mi, adres zameldowania pod którym nie przebywam (bo to faktycznie adres Exa) Mieszkam gdzie indziej. I teraz w razie kontroli, jak "szpiedzy" nie zastaną mnie pod adresem zameldowania (bo tylko taki mają) to co wtedy?
szantrapa
Hmmmm to pozostaje wymknięcie się w jakies bardziej dyskretne miejsce, gdyby było bliżej, zaprosiłabym do nas icon_biggrin.gif zrobilibyśmy grillka w ogródku chociaż jest chusteczkowo zimno. A co do adresu to nie mam pojęcia jak to jest z przepisami. Chociaż mnie nigdy nie kontrolowali czy jestem w domu icon_rolleyes.gif a całą ciążę przleżałam z Olką na zwolnieniu icon_wink.gif Mimo wszystko miłej....icon_smile.gif
m4rusia
Właśnie mój pomysłowy brat wpadł na pomysł co zrobić, żeby było miło. Postanowił, że zorganizujemy ... grilla na dachu icon_lol.gif Dobrze, że blok niewysoki - bo czteropiętrowy icon_lol.gif
szantrapa
Tylko się nie rozbieraj za mocno do opalania, bo jak ja się zaczęłam rozbierać kiedyś na balkonie, to w odstępie kilku dni były niewielkie na szczęście wypadki samolocików turystycznych icon_wink.gif więc wolę na zimne dmuchać, nie chce mieć nikogo na sumieniu a u nas nad ogródkiem lataja lotniarze i szybowce icon_rolleyes.gif
m4rusia
Nie muszę sie opalać bom już spalona na heban icon_lol.gif Karnecik do solarium mam. Więc katastrof lotniczych nie przewiduję icon_biggrin.gif
szantrapa
To zazdroszczę bom blada jak córka mleczarza, na solarium w ciąży nie chcę iść a samoopalaczom jakoś nie ufam icon_rolleyes.gif
m4rusia
A to cos Ci polecę. Używam tego jako utrwalacza do opalenizny ale z powodzeniem moze słuzyć jako leciutki bronzer. Niewiele kosztuje a i ja go sobie chwalę.
Balsam brÄ…zujÄ…cy "cztery Pory roku"
https://torebka.kafeteria.pl/thumb.php?type=1&id=1853
szantrapa
A wiesz, że mam go w domu? Ukochany mi kupił, ten co polecasz i z Venity, ale myślałam, że balsamy brązujące to ściema icon_wink.gif nigdy nie używałam, ale skoro mówisz, że to coś da, to lece wklepywać icon_smile.gif
m4rusia
Ja naprawdę sobie chwalę. Tylko po wtarciu go trzeba troszke poczekać przed założeniem bielizny (zwłaszcza białej wink.gif ) bo z początku strasznie brudzi
m4rusia
A wracajÄ…c do tematu:
To był jednak głupi pomysł. 450[1].gif
Szkoda, ze nie mam na tyle siły żeby się palnąć w łeb icon_twisted.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.