To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nowe galerie handlowe

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

alusiaa
Jestem ciekawa,co sadziecie o powstających jak grzyby po deszczu w naszym mieście nowych sklepach..?
PomijajÄ…c sklepy z ciuchami,bardzo podobajÄ… mi siÄ™ delikatesy Alma w arkadach wroclawskich icon_biggrin.gif
Jogurt litewski,który kupilam w Epi za 5,10 zl,tam kosztował.. 3,69! icon_biggrin.gif
Super wybór selektywnych produktów,znacznie taniej nizli w Epi icon_biggrin.gif
Potwora
Byłam tylko w Galerii Grunwaldzkiej. Wrażenia? Ogromna, pełno ludzi, czułam się tam na początku zagubiona, taki dziwny ten sklep, pełno zaułków, ciężko trafić w to samo miejsce, parking okropny, ciasny, ostre zakręty, korki przy wyjeździe bo zaraz napotykasz czerwone światło, w pasażu śmierdziało wapnem i czymś tam jeszcze, przy wejściu chmura papierosowa bo w środku nie wydzielili klimatyzowanego miejsca dla palaczy. Odwidzając parę sklepów z ciuchami widziałam juz tylko kolorowe plamy, mam wrażenie, że w kazdym jest to samo. icon_rolleyes.gif

Cieszyłam się, że będą otwarte nowe kina bo w Heliosie, do którego mam najbliżej zwykle straaaszne kolejki i nie ma gdzie zaparkować, na razie Multikina zamkniete. icon_rolleyes.gif
skanna
Ja się nie mogę doczekać Galerii Legnickiej

Wszystko pod nosem, już w ogóle nie będę musiała jeździć do centrum.
Anita.W
CYTAT(skanna)
Ja się nie mogę doczekać Galerii Legnickiej

Wszystko pod nosem, już w ogóle nie będę musiała jeździć do centrum.


Ooooo ja tez icon_biggrin.gif
Potwora
Poszliśmy zobaczyć rekiny do Arkad ( Maks dowiedział się w przedszkolu icon_rolleyes.gif o rekinach) Ok. Akwarium całkiem ok, rekiny to raczej rekinie wypierdki icon_wink.gif ale są. Ale reszta jest okropna, to centrum handlowe jest fatalne, spędziłam tam ok 40 minut oglądając rybki, szukając toalety i stojąc w kolejce po maksiowego loda. I cały czas marzyłam żeby stamtąd wyjść. Wokół akwarium tłoczyli się rodzice z małymi dziećmi, najgorsza była głośna, co tam głośna - ogłuszająca - muzyka i reklamy. Poza tym tam jest brzydko, po prostu brzydko i tandetnie, pełno niedoróbek. Zrobili sobie niby eksluzywne centrum handlowe ( drogie sklepy) a jakość wykonania tego pasażu jest zdecydowanie z niskiej półki.
Już nie miałam sił zaglądnać do delikatesów. Szkoda, bo chciałam kupić parę drobiazgów. icon_rolleyes.gif
Anita.W
Kuba wlasnie pragnie tam pojechac aby podziwiac rekinki. A to w tej galerii ma byc lodowisko?? Jak narazie to widzialam ja tylko od zewnatrz i jest przerazajaco wielka.
Ciekawe kiedy minie moda na stawianie takich budynkow.
Potwora
Anita budynek jestwielki bo to również kino i wielki biurowiec icon_wink.gif Obawiam się, że w tych okolicach będą powstawać wyłącznie wielkie, wysokie budynki ze względu na ograniczoną ilość wolnych działek w centrum miasta. icon_wink.gif Obawiam się, że to nie moda jeno konieczność i ekonomiczność icon_wink.gif

Samo akwarium jest ok, rekiny też są ok, rafa koralowa jest ok ( jak na nią spojrzałam to jakoś tak okropnie zatęskniłam za nurkowaniem icon_wink.gif ) ale reszta bleee. Jak dla mnie najbardziej tandetne centrum handlowe.
alusiaa
Ooo,Olu to żaluj właśnie tych delikatesów w arkadach.. dla mnie super icon_smile.gif
Doruśka
grunwaldzki mi si epodoba, bo jest plac zabaw dla dzieci i jak pada to mozna sobei kawke popić a dziecko się bawi.
arkady ohyda.za wyjatkiem almy,
użytkownik usunięty
Tylko drogi ten plac zabaw. Z dwójką to już spory koszt.
Potwora
A moje dziecko chce ciągle jeździć do Arkad.
Dlaczego? Po co?
Nie dla sklepów!
nie dla akwarium!
Nie dla lodów!

Dla zjazdu i wjazdu na parking, tak tak, ten strasznie pokręcony icon_eek.gif
On twierdzi, że to jest tak fajne jak wesołe miasteczko 10.gif 23.gif

Ile kosztuje ten plac zabaw w grunwaldzkiej???
ewabi
10 PLN / h w tygodniu i 12 w weekendy za 1 szt. dziecka
Doruśka
za godzinę ta cena każde nastepne ropoczęte 15 minut 3zł i 2,5 zł icon_sad.gif((
ale raz na czas mozna.
Lizia
CYTAT(Anita.W @ czw, 10 maj 2007 - 00:33) *
Ooooo ja tez icon_biggrin.gif

We wrześniu ma być otwarcie Legnickiej. Firma mojego męża robi tam nadzór budowlany, pochwalę się, a co mi tam icon_cool.gif
skanna
Już we wrześniu? Ale fajnie, ja liczyłam na jakiś listopad.
Anita.W
Dziewczyny a moze ktoras z was wie ile kosztuje wynajecie lokalu w tej galerii legnickiej?
Delfinka
Haaa ja też czekam na Legnicką! Nareszcie będzie coś bez zbaczania z pracy do domu 08.gif I już wertuje najemców hi hiCiekawe jak to będzie w praniu.
Natomiast w Arkadach też mi się nie podobało. Pomijajac akwarium gdzie powaliły mnie 2 rodzaje rybek ( jeju co za kolory ja takie chce w domu ) i minimini slizgawka i kulki dla dzieci ( a jakie tłumy! ) no i jeszcze koleżanka z synkiem to byłaby to strata czasu! Nigdy już tam nie pojade.
Jedyny możliwy sklep to H&M i CCC reszta kosmiczne ceny ( jak dla mnie ) no i delikates jeszcze fajny i nawet tańszy niż osiedlowe centrum handlowe. Kicha kicha! To już wole galerie dominikańską jak już. Na grunwald chyba się nieporwe bo podobno te same firmy co w arkadach.
Mam nadzieje ze na Legnickiej sie nie zawiode 08.gif
Delfinka
Anita i co dowiedzialaś się???? Czy to znaczy że będzie można Cię tam spotkać? icon_wink.gif
Anita.W
CYTAT(Delfinka @ czw, 05 lip 2007 - 17:46) *
Anita i co dowiedzialaś się???? Czy to znaczy że będzie można Cię tam spotkać? icon_wink.gif


O tak napewno sie tam wybiore icon_smile.gif.
Jeszcze nie bylam w tych dwoch nowych galeriach ale mysle ze kiedys do nich trafie. Narazie nie mam takiej potrzeby.
Anita.W
Bylismy dzisiaj ogladac te rekinki w galerii. Hm... Kuba choc jest fascynatem rybek to jakos to akwarium to tak srednio mu sie podobalo. Popatrzyl 10 min. i koniec atrakcji. Sama galeria nie przypadla nam do gustu. Strasznie wielka, jakas taka malo przytulna i brakowalo mi tam zieleni.
Desire
Czesc, co prawda nie mieszkam we Wroclawiu tylko pod Lubinem, ale od czasu doczasu wypuszczam sie z mojej "wioski" do duzego miasta - we Wroclawiu z nowych galerii widzialam pasaz grunwaldzki i pomimo wtopy z otwarciem musze powiedziec ze robi dobre wrazenie. Mnostwo sklepow i sklepikow - osobiscie zaluje ze nie ma wiecej sklepow z wyposazeniem wnetrz bo akurat jestem na etapie urzadzania domu a w Lubinie czy Legnicy nie ma zbyt wielu ciekawych sklepow tego typu naszczescie mamy internet icon_smile.gif. W Arkadach nie bylam choc slyszalam pochlebne wypowiedzi. Osobiscie bywam czasami w Warszawie a tam moja ulubiona galeria to Arkadia, choc slyszalam ze Zlote Tarasy sa duzo lepsze.. Z duzymi galeriami jest tak - trzeba tam pojsc nie raz nie dwa - sprawdzic co oferuja konkretne sklepy i czy to sie podoba czy nie a pozniej kazda kolejna wizyta sprowadza sie do odwiedzania sprawdzonych punktow i hajda do kolejnej galerii icon_wink.gif

Z galerii w mojej okolicy-polecam w Legnicy galerie Piastow, Ferio - kicha swieci pustkami, zastanawiam sie po co buduja jeszcze jedna? W Lubinie buduja sie dwie galerie jedna naprzeciwko sadu to ponoc najwieksza na dolnym slasku galeria ktora stawia wlasciciel CCC sasiad z mojej wioski icon_wink.gif - w tej chwili to olbrzymi plac budowy z daleka wyglada jak krater w ktorym kszataja sie male mrowki icon_smile.gif. A w centrum miasta (RYNKU) od dwoch lat mamy budowy archeologiczne i spor miedzy wladzami miasta a kims tam o to czy slusznie teren sprzedano pod kolejna galerie - poki co widok jest tragiczny - budowa w srodku rynku - o ile mozna to nazwac rynkiem..- kiedy powstanie tu galeria nie wiadomo - ale sie rozpisalam icon_smile.gif
Delfinka
Nadrobiłam zaległości w galeriach 08.gif i mnie znów ta grunwaldzka się podoba. Nastepnym razem jeszcze ją "zredukuje" bo już wiem gdzie warto gdzie nie itd itp A najbardziej co u mnie przemawia za to to że nareszcie jest skupisko sklepów dla dzieci ( przemilcze fakt że prawie poszliśmy pzrez to z torbami icon_wink.gif )No i plac zabaw inny niż wszystkie więc dla Aniśki była to atrakcja, chociaż z drugiej strony obleciała wszystko po 5 razy i nie miała co robić ( ale to nuuudziara jakich mało więc nie wiem czy to może być wyznacznikiem 08.gif ) jedyne co mi się w nim nie podoba to podzial na 2 części. A podoba mi się brak samowolki tzn są dziewczyny stopujące małych urwisów 29.gif...
...kurcze ale miało być o galerii a nie o placu 08.gif chyba wątek zmienie 43.gif
kometa
CYTAT(Eliza_ @ piÄ…, 01 cze 2007 - 19:06) *
We wrześniu ma być otwarcie Legnickiej. Firma mojego męża robi tam nadzór budowlany, pochwalę się, a co mi tam icon_cool.gif


Z dobrze poinformowanego zrodla slyszalam, ze dopiero przed swietami. Pasaz srednio lubie, za duzy, dziwnie zaprojektowany, malo intuicyjny, jedynie nagromadzenie sklepow dzieciecych mi sie podoba. Arkady calkiem przyjemne, kameralne. Tez czekam na Magnolia Park (byla Legnicka)
zoe1204
Ja byłam ostatnio z dzieckiem na grunwaldzkim placu zabaw (kinderplaneta) i już nie pojadę tam więcej. Dziewczyna zapinając mojej córce na rączce czytnik elektroniczny uszczypnęła ją na tyle mocno, że dziecko się strasznie rozpłakało i nie chciało już wejść i się pobawić, więc poprosiłam o zwrot pieniędzy. Usłyszałam, że nie ma takiej możliwości. Nie upierałam się, bo ważniejsze było dla mie uspokojenie dziecka.
Była to ewidentnie wina pracownicy, więc tym bardziej byłam wkurzona. Jestem tylko ciekawa, kto jest właścicielem - bo chętnie bym złożyła skargę.
alusiaa
No coż,a legnicka wcale mnie jakoś nie zaskoczyla i nie zachwycila..wprawdzie czekalam na 1.knajpkę Green Way we wrocku,ale baardzo się rozczarowalam.A jak zobaczylam te plastikowe talerzyki to mi się wszystkiego odechcialo.A w burger kingu-powaznie-dostalam najgorsza kawę,jaką w zyciu pilam.
Guciowa
to i ja siÄ™ wypowiem icon_wink.gif
Pasaż grunwaldzki ma beznadziejny parking jak dla mnie reszta może być i dostęp do toalet beznadziejny
korytarz ma chyba kilometr idze się i idzie o kurde skręty w prawo w lewo
można się pogubić i stracić orientacje którędy się weszło
plac zabaw imponujÄ…cy z wyglÄ…du i dla kieszeni

Galeria Dominikańska może być chyba już się do niej przyzwyczaiłam

Magnolia na legnickiej jak dla mnie nic ciekawego pięknie wykończona to fakt
podobały mi sie nazwy sklepów na każdym rozgałęzieniu dróg jak tablice z ulicami

Arkady mają fajurskie akwarium ale nijak się ma to do robienia zakupów

ale jak siÄ™ szuka czegoÅ› konkretnego np:
butów dla męża, to niet za choliwcię 32.gif albo model nie ten albo rozmiar 32.gif
zaczynam bardzo ubolewać nad tym że w każdej galerii wyrastają jak grzyby po deszczu zagraniczne nazwy sklepów w których defakto można dorwać coś fajnego ale przeważnie już nie ma rozmiaru 32.gif


bilans:
wszędzie to samo, sklepy się dublują ,ceny są zawyżane , wychodzi na to że ja nie lubię marketów icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.