To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

przyczepka rowerowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

polasia
Zastanawiamy siÄ™ nad kupnem przyczepki rowerowej dla Stasia. Chodzi o np. coÅ› takiego.
Zamierzamy jeżdzić z przyczepką wyłącznie po lesie i ścieżkach rowerowych. Ale czy Waszym zadaniem jest to bezpieczniejsze dla dziecka od typowego fotelika? Od jakiego wieku dziecka można wozić dziecko w przyczepce? A może nie warto kupować bo można pożyczyć to cudo gdzieś w Warszawie?
lornetka
nie wiem od kiedy można wozić dzieci w takiej przyczepce, ale uważam to za super rzecz! Szczególnie dla tych co bez roweru nie wyobrażają sobie życia.

Sama na pewno coÅ› takiego sobie sprawiÄ™..jak dla mnie rewelacja.
pancurski
W przyczepce można wozić dzieci od momentu kiedy już siedzą. Sa zdecydowanie bezpieczniejsze niż fotelik mocowany z tyłu na bagażniku.
Bardzo ważny jest sposób mocowania przyczepki do roweru. Zapomniałem dokładnej nazwy takiego uchwytu, ale chodzi o to, że w przypadku przewrócenia się roweru przyczepka stoi dalej.
Tutaj zapodaje dobrego linka do przyczepek rowerowych
https://www.koloroweru.pl/strony/tst_cougar_cts0.html
https://www.koloroweru.pl/strony/przyczepki.html
Tobatka
Niektóre przyczepki mają mocowanie fotelika samochodowego, wtedy nawet mniejsze dziecko spokojnie może jechać icon_smile.gif I wkłądki mają, dla mniejszych dzieci, co to już siedzą, ale jeszcze niezbyt pewnie lub nie powinny za długo w pozycji siedzącej przebywać...

W Przeźmierowie jest producent takich przyczepek.. Ale o ile pamiętam drogie toto diabelnie było - przynajmniej ze 2 lata temu, kiedy się napalałam, a w końcu kupiłam dobry fotelik...

Fajne, bo nie trzeba się stresować, że dziecko zaśnie podczas długiej jazdy, nie trzeba się martwić, że komary je obgryzą, że deszcz zaczął padać... W ogóle pomysł bardzo mi się podobał i podoba, ale właśnie cena ściągnęłam mnie z powrotem na ziemię....

Minusem jest to, że jednak taka przyczepka szeroka jest i nie wszędzie się z nią przejedzie... Ale to chyba jedyny minus (poza ceną) icon_smile.gif
Tobatka
I jeszcze mi się przypomniało, że niektóre sprzedają z dodatkowym wyposażeniem typu kółko, dzięki któremu zamienia się taka przyczepka w wózek czy w torby-saki...

Popatrzyłam sobie i teraz takie bajery kosztują połowę tego, co 2 lata temu.. Teraz chyba nie zastanawiałabym się długo, bo koszt przyczepki ledwie dwukrotnie wyższy od dobrego fotelika rowerowego... Wtedy mniej niż 1000 zł nie szło znaleźć...
semi
Widziałam wczoraj na rynku w Krakowei mamę pchającą w takiej zastępującej wózek przyczepce malucha-świetna sprawa.
tysia24
Ojjj!widzę,że nie tylko ja zwiariowałam na pukncie przyczepki 06.gif , roczek się nam zbliża,ale ciut za droga na prezent 32.gif Fajnie, że ktoś zapytał o to...zawsze wiem troszeczkę więcej icon_smile.gif tylko ta ceeena 41.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.