To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy są mamy z Zielonej Góry??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ana84
witam icon_smile.gif

mieszkam w Zielonej Górze mam 6 miesiexczna coreczke, spaceruje z nia po Parku Piastowskim i zastanawiam się czy na tym forum są mamy z Zieloenj Góry, które także spacerują w tych okolicach, a może są mamy z innych części ZG??
PALITA
Czesc ja też mieszkam W ZG i tez będę chodzić do parku Piastowskiego (mój Wojtek ma 3 tygodnie a Paulinka 5 lat) na spacerki odezwij się to się umówimy na jakiś spacerek razem

Pozdrawiam
Monika
ana84
o w koncu sie ktos odezwał icon_smile.gif

witaj icon_smile.gif


mysle ze mozemy sie umowic na jakis spacerek ale ja nie wyjde wczesniej niz za tydzien bo moja mala jest jeszcze unieruchomiona po operacji ale jak tylko bedziemy mogly wyjsc to bardzo chetnie icon_smile.gif
Agnieszka.zg
Chodziłam po parku ale 13 lat temu z córeczką teraz ona ma 13 lat i nie chce ze mną spacerować( was to samo czeka 08.gif 21.gif 04.gif ) a tak poza tym to ja już mieszma w Przylepie ale tamte okolice to moje stare dobre czasy panieńskie
asiaad2
Skad ja to znam..... moja tez nie chce spacerowac i w zwiazku z tym postanowilam sprawic sobie drugie 08.gif . Ja jestem z Krosna a to calkiem niedaleko 03.gif
pluszak
Hej icon_smile.gif

ja natomiast szukam mam, które mieszkają w okolicy szpitala. Póki co jeżdżę na spacerki z moim synkiem sama rozglądając się za mamą z maleństwem. Czsto bywam w parku tysiaclecia, przy Palmiarni lub na deptaku. Miło byłoby pospacerować wspólnie, pogadulić na temat naszych pociech...
mamolka
Pluszak spacerujecie po naszym terenie więc icon_smile.gif może sie niebawem spotkamy?
My narazie robimy krótkie spacerki bo nabieramy sił po operacji, zwłaszcza takie upały nie działają za dobrze na łatane serduszka.
pluszak
chętnie umówię się na spacerek icon_smile.gif
Agnieszka.zg
CYTAT(pluszak @ czw, 12 lip 2007 - 20:35) *
Hej icon_smile.gif

ja natomiast szukam mam, które mieszkają w okolicy szpitala. Póki co jeżdżę na spacerki z moim synkiem sama rozglądając się za mamą z maleństwem. Czsto bywam w parku tysiaclecia, przy Palmiarni lub na deptaku. Miło byłoby pospacerować wspólnie, pogadulić na temat naszych pociech...



Pluszaku ja pracujÄ™ w szpitalu.ale to chyba nie o takie odwiedziny ci chodzi 06.gif 08.gif
1mysiolaczek
Ja spaceruje wszedzie gdzie sie da mam 3 latniego synka i jestem w 7 miesiacu ciaży jak ktoś chce pospacerowac ze mną bardzo prosze icon_wink.gif
asiaad2
Widze że cos mamy ucichły ze spotkaniami i spacerkami 06.gif , moż epoczekamy do wiosny i mamy z okolic się umówia na jakies spotkanko w realu
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.