To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Depilator mi zdechł ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Potwora
Mój stuletni depilator ( hmmm pamiętam, że używałam go przed studniówka icon_wink.gif ) odmówił posłuszeństwa, parę razy warknął, zabrzęczał i znieruchomiał na wieki icon_lol.gif Oto znak, że czas na nowy nabytek, oczywiście, że nie wiem jaki mam kupić a nowy mieć muszę - przecież lato się zbliża icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_lol.gif O rady uprzejmie proszę:
tissaia
Orginalna pewnie nie będę wink.gif ale polecam Philips Satin Ice. Wbrew moim obawom,że to pic na wodę fotomontaż to chłodzenie naprawdę DZIAŁA. Mój poprzedni depilator tez pamiętał czasy króla Ćwieczka, więc ten obecny wydaje mi się szczytem luksusu icon_cool.gif
myszka
No to dla równowagi - moja siostra twierdzi, że nakładka chłodząco-masująca nic a nic nie daje. icon_biggrin.gif

Gdyż_ponieważ mój nabyłam juz chyba 3 albo 4 lata wstecz, to rozeznania aktualnego nie mam, ale IMO najlepszy = najprostszy. Wszelkie gadżety typu właśnie nakładki, czy zmienna głowica (golarka) to zbędne gadżety. Przynajmniej w moim przypadku.
użytkownik usunięty
Nie polecam Brauna.
Potwora
CYTAT(Paka)
Nie polecam Brauna.


A dlaczego??
użytkownik usunięty
Miałam Brauna, ale nie pamiętam jaki model. Kiepsko łapał małe włoski, cały czas miałam wrażenie że zaraz "zdechnie" - tak mu jakoś silnik zwalniał.
U koleżanki testowałam Philipsa, bez żadnych bajerów - mniej bolało i dobrze łapał nawet maluteńkie włoski.
Ale może ja do Brauna jestem w ogóle uprzedzona - miałam żelazko, było do bani. Teraz mam Philipsa i jest ok.
Potwora
No ten, który mi zdechł to był Braun, słuzył mi, jak właśnie obliczyłam, 13 lat icon_eek.gif choć faktycznie czasem zwalniał icon_wink.gif
Dobra kupię Philipsa ( czas na odmianę icon_wink.gif )
użytkownik usunięty
Ojej, żeby nie było na mnie, jak Ci nie podpasuje...
Ika
Jaco kupiła jakiś rewelacyjny, tylko nie pamiętam nazwy. Ale chyba też Philips.
Dorka
Ola i co kupiłaś?
Też stoję przed wyborem icon_confused.gif
Może coś z tego https://www.skapiec.pl/cat/343-depilatory.html ?

I co to za różnica: sposób depilacji: pęsety lub dyski? Które lepsze?
agnieszka2401
ja od jakiegoś czasu używam philipsa beauty satinelle. jest to 2 w 1. ma wymienne nadładki jedna do golenia jedną do depilacji. Dodatkowo posiada jeszcze nadkładę do zadbania o tzw. strefe bikini. Jestem z niego bardzo zadowolona.
agnieszka2401
Dorka z tej strony co podałaś ja kupiłam 5 od góry. Służy mi juz jakiś czas i jestem bardzo zadowolona
Potwora
Dorka - zdecydowałam się na Brauna Silk Epil
Chociaż i kupiłabym Philipsa gdyby w sklepie mieli model z nakładką i golarką.
Na razie jestem bardzo zadowolona, w porównaniu do starego depiluje super szybko, nie muszę w nieskończoność krążyć po depilowanym miejscu, po prostu przejeżdzam raz czy dwa. Widzę, że system porozstawianych pęset jest chyba wydajniejszy niż ułożenie ich w jednym rządku. Mam nakładkę masującą oraz golarkę, z nakładki korzystam, chociaz nie widzę różnicy icon_wink.gif z golarki jeszcze nie ale podejrzewam, że w wakacyjne wyjazdy się przyda. Jest jeszcze model z przystawką chłodzącą - moja siostra ma coś takiego, i owszem użyła ją raz, gdy jej syn nabił sobie guza icon_wink.gif))
Dorka
Też już kupiłam icon_biggrin.gif Braun Silk-épil 3270 (tez posiada dodatkowo głowicę golącą), zobaczymy jak się sprawdzi w czasie wakacji.

Gruszka
Ja własnie z okazji moich niedawnych urodzin stałam się posiadaczką Braun - Silk-epil - X Elle 5180 i musze przyznac, że jest ekstra! miałam do tej pory takiego zwykłego Philipsa za pare złoty i tez przez ładnych pare lat dawał rade bez problemu. Ale wreszcie zdechł. teraz delektuje sie moim nowym nabytkiem. Jakby co - polecam icon_smile.gif [jedynie co to zharatałam sobie pachy za pierwszym razem - nie wiem czemu - mialam wrażenie, że jest tak dokładny, że nawet jak juz włosa nie było to chwytał wystająca część skóry, tą "gęsią skórkę" i przez to zrobiła mi się ranka - ale może poprostu jest ostrzejszy niż tamten stary i trzeba bardziej uważac...]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.