To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Katar alergiczny u niemowlaka?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Asik 75
Podobno niemowlęta na alergeny reagują skórą lub dolegliwosciami przewodu pokarmowego. Jednak pediatra i ja sądzę, że moja córka ma katar alergiczny na pyłki. Czy spotkałyście się z czyms takim u niemowlaka 2,5 miesięcznego lub w podobnym wieku?
Kinga miesiąc temu przeszła pierwszy katar, potem było dwa tygodnie przerwy i znów katar. Ciagnie się on juz od dwóch tygodni, gorszy jest z rana, w ciągu dnia zdarza się, ż enosek jest zapchany.Czasem uda mi się ściągnąć jasną wydzielinkę fridą.

Oboje z mężem mamy alergię na pyłki, syn miał skaze białkową, podejrzenie alergii na pyłki. Córka jest na Nutramigenie z powodu obciążenie alergią, oraz nietolerancji laktozy.
Czy niemowlakom podaje siÄ™ leki na alergiÄ™?
niewidzialna
Moja córka dostała alergicznego kataru mając dwa tygodnie, karmiłam ją piersią,potem okazało sie że ona ma uczulenie na mleko,które piłam w sporych ilościach, po zastosowaniu ścisłej diety(u mnie) małej sie poprawiło. Mała dostala wtedy wapno (w apułkach) i cebion, dodatkowo pędzlowalam jej nosek solą fizjologiczną,oczywiście nie obyło sie bez użycia gruszki.Mam nadzieje że dziecko nie ma pierzowej poduszki,bo to tez przeci może uczulać.
W naszym przypadku małą zaczełam dokarmiac mlekiem sojowym(Pro Sobee) od 5 miesiąca, o ile się nie mylę ( bo było to dawno,8lat temu)to juz w pierwszym roku mała dostawała Zyrtec w kroplach.
Mam nadzieje że twojej córeńce szybko sie poprawi.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.