To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

opiekunka poszukiwana

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

azetka
dziewczyny pomóżcie mi!
szukam opiekunki do małego dziecka - 8 mies od sierpnia/wrzesnia na 9 godzin dziennie bez sobót.praca na ok 2 lata, mieszkam w domku z ogódkiem, placem zabaw dla dzieci, dużo zieleni i spokoju dla dorosłych. bardzo zależy mi na tym aby niania dojeżdzała do nas bo tak mi skzoda budzić maluszka o 6 rano. miejscowośc -winów - autobus dojeżdza do pętli koło restauracji salomon. potem 10-15 min chodnikiem.
jestesmy przyjazną miłą rodzinką i nie wymagamy bód wie czego od niani tylko żeby pokochała naszego synka i opiekowała się nim z serca. finansowe sprawy - wierzę że uda nam się dojść do porozumienia, jestem otwrta na każdą propozycje.
proszÄ™ o kontakt na anet.zielinska@wp.pl lub tel 0-506-160-901
- szukam już od m-ca i nikt nie odpowiedział na moje 80 ogłoszeń rozwiwszonych w okolicy. jeste załamana,.gdzie te nianie się ukrywają?
justin
azetka,
powieś ogłoszenie w urzędzie pracy i rozpuść wieści w miejscowym sklepie.

a nie ma jakies agencji w Opolu, która by wyszukiwała nianie?
azetka
no właśnie już wywiesiłam 80 ogłoszeń, w promieniu 5 km i nic. zero telefonów. może to za wcześnie dlatego nikt nie dzwoni. chyba jest ciężko z opiekunkami,. jakie sa wasze doświadczenia?
azetka
a agencja jest jedna NEMO i nawet do mnie nie odpisali ani nie oddzwonili. oni specjalizują sie bardziej w sprzątaniu i mają w ofercie studentki, któe nie mogą pracować na cały etat.
justin
ja mam dzieci w żłobku i przedszkolu, nie chciałam opiekunki.

Ale wiem, że panie ekspedientki w osiedlowych sklepach bardzo dobrze nadaja się na "rozgłaszanie wiadomości" icon_biggrin.gif
madama
Azetka, OT, czy to Ty? icon_wink.gif Spotkałyśmy się kiedyś? icon_smile.gif

Nick- taki sam, tyko miejsce zamieszkania siÄ™ nie zgadza.


Ps. nie mam doświadczeń z opiekunkami...
azetka
czesc adrianA, tak to ja byłam na spotkaniu opolskich mam w 103,2. teraz mieszkam w winowe, mam 2 dzieci, zmieniłam prace, dom. u ciebie tez zmiany, czytałam o pracy w k-k. pisze karmiac łukasza i nie bardzo mi wychodzi. na str www.lukasz.synek.pl sa zdj moich pociech.
a jak twoje zdrowie?
pozdr
azetka
madama
Odpowiadam z małym poślizgiem.

Przede wszystkim gratuluję zmian. icon_biggrin.gif Super masz chłopaków, obejrzałam sobie zdjęcia. icon_smile.gif
W Winowie też chyba fajnie sie mieszka, prawda?

A u mnie coraz lepiej, funkcjonuję już niemal normalnie (no może nie moge biegać i skakać wink.gif) chciaż wciąż na lekach (m.in. sterydy 21.gif )


I jak opiekunka, znalazłaś kogoś?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.