To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

alergia???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

monismama
nie wiem czy to odpowiedni dzial.
moj maluch ma alergie (tak powiedzial lekarz) i od pewnego czasu ma problemy z robieniem kupki.
czy to moze byc zwiazane z alergia czy szukac gdzie indziej przyczyny?
mario29
Niestety może tak być icon_redface.gif
Moja Melcia jest tego dowodem- od urodzenia robiła kupki co kilka dni i do tego meczyła są kolka jelitowa. A to wszystko było spowodowane alergią pokarmową. Teraz juz jest duża i też od czasu do czasu ma problemy z zaparciami i niestety nie wypróżnia się regularnie.

Bądź dobrej myśli icon_smile.gif
monismama
a czy oprocz tego ze sa problemy z kupka to sa jakies inne objawy alergii pokarmowej?
mario29
Jasne, że są i co mnie niestety martwi icon_cry.gif
Dostaje do tego wysypki (małe krosteczki, które później drapie do krwi) w pachwinach, wewnętrznych zgięciach łokci, nóżek i nadgarstka oraz popękana skórna za uchem.
W naszym przypadku alergolog stwierdził, że wysypka to mały problem bo niepokojące są inne objawy: wymioty, biegunka (co też małej się zdarza), zaparcia, nieustanny katar i napady kaszlu i duszności w nocy.

Ważne abyś obserwowała swojego maluszka icon_smile.gif



p.s. na zaparcia i brak regularnych kupek podaję małej siemie lniane mielone i to na razie jej pomaga
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.