To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co siÄ™ dzieje???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

malgosia0023
witam! Mam pytanie do Was dziewczyny.Pięć m-cy temu urodziłam dziecko.Okres dostałam miesiąc temu.Teraz czekam na drugi......i czekem,czekam.Jakoś go nie ma.Powinnam dostać kika dni temu i nic do tej pory.Dodam ze współżyłam tylko raz w dzień kiedy powinnam dostać @.Przeszłam już napady apetytu,brzuch boli ale na tym koniec.W ciąż to raczej nie jestem icon_eek.gif icon_question.gif icon_exclaim.gif Czy to w ogóle możliwe icon_question.gif icon_question.gif
m4rusia
Ja miałam podobną sytuację tylko miało to miejsce na drugą lub trzecią @ po porodzie. Córka miała wtedy pół roczku a mi okres spóźniał się juz przeszło dwa tygodnie. Poszłam do lekarza który stwierdził nienaturalnie powiekszona macicę czyli ciążę - 7 tydzień. Ja w szoku icon_eek.gif Nie przyjmowałam w ogóle tego do wiadomości bo poza zatrzymaniem @ nic nie wskazywało na ciążę. Zrobiłam test który wyszedł wiadomo - negatywnie, wróciłam do lekarza i dostałam Proverę na wywołanie @. Miesiączka przyszła tydzień potem. Lekarka nazwała to wtórnym zatrzymaniem miesiączki.
fiora81
Ja tez jestem po porodzie 6 mscy, nie karmie piersią. Dostalam juz 2 okresy po porodzie.To powinien byc trzeci i sie poznia o 7 dni.Robilam juz pare testów i wyszly negatywnie. Od 20 dnia cyklu nie zabezpieczalam sie.No i nie wiem czy jestem w ciązy czy nie.Raczej nie powiinam byc. W poniedzialek ide do lekarza i sie okaze.Dodam ze jestem zdrowa.Pozdrawiam
m4rusia
Może takie zaburzenia krótko po powrocie @ są naturalne ?
malgosia0023
oby.U mnie ciąża jest raczej wykluczona.Gdyby tak było to załamka. icon_cry.gif Planuję trzecie ale za kilka lat. icon_cool.gif Dol lekarza idę dopiero na początku czerwca!!Takie terminy!!Byle nie nie pojawiła się przy wizycie icon_eek.gif Nie powiem troche się martwię 32.gif
malgosia0023
dostalam w nocy!!Uff!!!!Teraz umieram z bolu.... .Po pierwszym porodzie tak nie bolalo.Koniecznie musze rodzic jeszcze r 04.gif az
[/list]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.