To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szklarska Poręba

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

irminka2
Ktoś sie może wybiera na przełomie lipca i sierpnia? Będe tam od 28.07 do 5.08. Kwaterę wybrałam sobie z internetu, mam nadzieję , że jest to dobry wybór.

Irmina
Ludek
My się wybieramy w góry, ale na 99% pod namiot icon_smile.gif
Siulka
?
basiaw
Siulka ja polecam to : https://www.willakrystyna.pl/
jak chcesz coś w innym standardzie to pisz. Ja często jeżdżę więc znam trochę.
Siulka
icon_wink.gif
Marta M
Podpinam siÄ™ pod temat,poszukujÄ™ pokoju 2 os w Szklarskiej lub okolicy
ani75
My wkrótce jedziemy tu https://www.dwbelchatow.pl/ byliśmy też w tamtym roku,fajne miejsce
Pysiaczek
Ktos jeszcze był? szukam średniego standardu - a i cenowo nie wygórowanego....
Pysiaczek
Byłam juz i polecam Willa Lena - świetna lokalizacja a i co do ceny można sie dogadać. Nam nie policzyli w ogóle Juleczki .
AniaM**
Pysiaczek - ta Willa Lena wygląda ciekawie, a od czego ta cena jest uzależniona 35-65zł? czy jest tam jakiś plac zabaw dla dzieci?
candace
ja gorąco polecam Orlą Skałę - po pierwsze nastawieni na dzieci . po drugie tak rewelacyjna kuchnia, że wszyscy czekali niecierpliwie na posiłki. Po trzecie - bardzo ładnie, czysto i miła atmosfera...
https://www.orlaskala.szklarska.pl/
AniaM**
dzięki basiw i Pysiaczkowi zarezerwowałam pokój w Willi Lena
pokój nowy, bo się rozbudowali i dopiero nowe pokoje oddają do użytku od sierpnia
Żoanna
Ania szkoda,ze nie karpacz 06.gif ale piękna to Orla Skała
AniaM**
Orla Skała piękna ale za drogo dla nas
candace
Aniu-- ja w orlej rezerwowałam z wyprzedzeniem , pokój 4-osobowy i nas kosztowało z pełnym wyżywieniem 180 zł dzienne. czyli 45 zł na osobę. Maja fajne promocje i znizki rodzinne- a to jest cena z wyżywieniem
AniaM**
no to faktycznie dobrze trafiłaś, bo teraz to takiej promocji ja tam nie widziałam albo źle patrzyłam
poza tym ja w cenniku nie widzę pokoju 4-osobowego, tylko albo 3-osobowy albo apartament - oba ok. 400zł z wyżywieniem
a jak to wygląda w Waszym przypadku? macie pokój 2-osobowy z 2 dostawkami czy inaczej?
candace
Aniu M - byliśmy w feriw, mielismy apartament. widzę, że ceny wzrosły:-) ale przy ilości zjadanego jedzenia przez moja rodzinę to i chyba te 400zł wyszłoby na to samo, jakbysmy jedli w knajpach, restauracjach. U mnie to już 4 porcje do kupienia.
i tak sobie liczę - 100 obiad (na oko), nocleg - 4x 50zł = 200zł, do tego śniadanie więc te 400 zł dziennie by zeszło. kosztowna zabawa:-)
apartament to były dwa niezależne pokoje co dało nam komfort wieczorami- były trzy rodziny, bo dzieci się bawiły niezależnie.
semi
wybieramy się do Szklarskiej w ostatnim tygodniu wakacji. Szukam jakiegoś miejsca przyjaznego dzieciom, z krytym basenem. Może ktoś potrafi mi podpowiedzieć konkretne miejsce?
AniaM**
z krytym basenem to ewentualnie jakiś hotel, bo nie widziałam żadnych pensjonatów czy willi z basenami

jeżeli chodzi o Willę Lena to my trafiliśmy bardzo dobrze, bo mieliśmy pokój w nowej części, chyba nikt przed nami tam nie mieszkał, bardzo ładnie urządzony, niby 1 pokój, ale wyglądało jakby dwa pokoje były, płaski tv na ścianie, łazienka super (chciałabym mieć taką w swoim mieszkaniu), balkon
jedyny mankament - jeżeli ktoś jedzie z małymi dziećmi to nie ma tam za bardzo miejsca żeby się na dworzu pobawiły, jest mała piaskownica i skrawek trawy
obok są Pokoje Gościnne Ewa i oni mają taki odgrodzony plac zabaw z drabinkami, huśtawkami, ślizgawką - być może możnaby się z właścicielami jakoś dogadać i korzystać, ale jeżeli dziecko miałoby tam samo pójść to już nie bardzo bo trzeba przez 2 parkingi przejść więc niebezpiecznie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.