To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spotkanie majowe???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Potwora
Zgodnie z tradycją myślę, że trzebaby się znowy spotakć icon_wink.gif Moje zaproszenie na majowego grilla jest oczywiście aktualne icon_smile.gif Czeka mnie tylko mały remont tarasu - jak panowie skończą ( mają przyjść w przyszłym tygodniu) serdecznie zapraszam!!!

Aaa jeszcze jedno - pamiętacie Dom Lodów na Kasprowicza - kiedyś się tam spotkałyśmy?
A Arkadach Wrocławskich jest lodziarnia firmy Barton ( zostałam tam wczoraj zaproszona). Jest gdzie usiąć, wybór deserów spory. Może tam też się spotkamy??? icon_wink.gif
skanna
CYTAT(Ola Fisia @ śro, 16 maj 2007 - 21:04) *
Zgodnie z tradycją myślę, że trzebaby się znowy spotakć icon_wink.gif Moje zaproszenie na majowego grilla jest oczywiście aktualne icon_smile.gif Czeka mnie tylko mały remont tarasu - jak panowie skończą ( mają przyjść w przyszłym tygodniu) serdecznie zapraszam!!!

Aaa jeszcze jedno - pamiętacie Dom Lodów na Kasprowicza - kiedyś się tam spotkałyśmy?
A Arkadach Wrocławskich jest lodziarnia firmy Barton ( zostałam tam wczoraj zaproszona). Jest gdzie usiąć, wybór deserów spory. Może tam też się spotkamy??? icon_wink.gif



Jestem za icon_smile.gif, choć z czasem kiepsko stoję. Ale może się uda akurat?
menada
Bardzo chętnie, ale nie w najbliższy weekend, bo wyjeżdżam.

Za lodami nie przepadam, ale skoro mówisz że dobre, to się skuszę icon_smile.gif

A na grila piszę się w pierwszej kolejnosci, bo jakoś nie mam okazji zjeść dobrej przypieczonej kiełbaski icon_smile.gif


Potwora
Ja bardzo bym chciała żeby panowie uporali się z remontem w przyszłym tygodniu- będziemy siedzieć na odnowionym tarasie icon_wink.gif Może wstępnie na przełomie miesięcy się spotkamy? Chociaż obawiam się, że jak to z takimi pracami bywa - przeeeciągają się icon_sad.gif

Menada - rok temu i kiełbaski i skrzydełka i karkóweczka i sałatki i inne pyszności były icon_wink.gif

Za to wcześniej moze lody?? 06.gif
skanna
Weekend na przełomie miesięcy to mój najgorszy weekend w najbliższym czasie, tydzień później bardzo chętnie icon_smile.gif
ewabi
CYTAT(skanna @ śro, 16 maj 2007 - 23:53) *
Weekend na przełomie miesięcy to mój najgorszy weekend w najbliższym czasie, tydzień później bardzo chętnie icon_smile.gif

Jeśli tydzień później zaokrąglimy do 10 dni, to i ja się załapię, ale to już będzie spotkanie czerwcowe, a nie majowe wink.gif
Co tu dużo mówić - bardzo bym chciała Was zobaczyć (bardzo bardzo i jeszcze bardziej), ale mogę jeszcze tylko w przyszłym tygodniu, a potem dopiero po 10 czerwca icon_sad.gif
Będę śledzić rozwój sytuacji z niepokojem.
użytkownik usunięty
Ja też odpadam w maju. Ale taras Oli kusi, oj, kusi...
Doruśka
ja po 12 czerwca bo wyjeżdzam.
Potwora
Moje drogie. Dowiedziałam się własnie, że pan połozy nam wartwę nowego betony, który ma się zawiązywac uhm. ok 3 tygodni. W tym czasie nie wolno po nim łazić tylko wodą polewać 13.gif czyli w ciągu miesiąca ze spotkania balkonowo - grillowego nici. Potem oczywiście zapraszam serdecznie.
cola
W takim razie może w przyszły weekend w lodziarni?
skanna
Ja mogÄ™ icon_smile.gif
Pytanie tylko gdzie? Bo najlepsze lody to w Romie, ale tam warunków do posiedzenia nie ma.
Potwora
JakaÅ› lodziarnia pod dachem??? Najlepiej w centrum.

Na myśl mi przychodzi:

La Scala ( Plac Solny) - tu sÄ… jeszcze pyszne ciacha icon_wink.gif
Barton ( Arkady)
ZÅ‚oty Dzban ( Rynek)
Lodziarnia w Galerii Dominikańskiej
Ila
Buuuu, ja w ten weekend raczej odpadam. Tomka nie bedzie, przyjezdzaja moi rodzice i nie dam rady 32.gif
Nie chce ich zostawiac, bo tez z nimi chce pobyc.
Monika ww
My wyjeżdżamy na długi week-end, także niestety ja odpadam, a bardzo chętnie spotkałabym się z Wami, dlatego w osobnym wątku proponuję spotkanie w następny week-end.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.