To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Starania o dzidzie..

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasia_165
Wiec tak Dzisiaj jest 15 dzien od moich staran o dzidzie a 14/5 dzien po owulacji. W niedziele kiedy powinnam dostac miesiaczki dostalam 2 dniowego plamienia.Podczas tego plamienia cos mnie podkusilo zeby zmierzyc sobie temp. wychodzi 37.3 lub 37.2 do Dnia dzisiejszego (oczywiscie mierzylam w pochwie) Podczas tego plamienia zrobilam test NEGATYWNY niewiem czy powinnam go powtorzyc.Piersi normalnie mam obrzmiale jak przed okresem a w srodku pochwy wszystko rozpulchnione wiec niewiem?Powtorzyc test? moze byc to dzidzia?
eni20
wiesz co ja miałam identyczna sytuacje kilka dni temu, temp 37, klucie w piersiach, dostałam plamienia i na nastepny dzień przyszła wredota:(myślę, ze powinnas poczekać do @, jak nie przyjdzie to wtedy testować.
kasia_165
Ale o to Chodzi ze to byl termin mojej miesiaczki... i Do Teraz juz nic?
Beata24
czesc Kasiu ja też mam mętlik w głowie tylko, że ja jetsem 2,3 dni przed @ i mam tempkę 37,5 i inne objawy(piersi i brzych) tak więc czekamy razem icon_wink.gif a może coś z tego będzie powodzonka i pisz jak coś papa
Agnelka25
Kasiu mój pierwszy test w dniu spodziewanej @ też wyszedł negatywny a na następnym 3 dni póżniej zobaczyłam już dwie kreseczki i tobie życze tego samego powodzenia i trzymam kciuki
kasiazielonka
mnie utrzymywała się temperatura 37,2-37,5 przez półtorej tygodnia po owulacji zrobiłam test i nic, i to zdażyło sie już drugi raz... jak myślicie iść do lekarza? teraz weekend a prawdopodobnie na dniach dostane okresu...

32.gif poradxcie coÅ› proszÄ™
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.