To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

TYM ktorym sie udalo zglaszac sie!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasia_165
a Wiec mam takie pytanie Kiedy mozna zrobic test ciazowy aby miec 100% ze sie ma fasolke pod serduszkiem czy tez nie =)
Moze Napiszcie Same Kiedy Wam wyszedl dopiero wynik pozytywny Zgory dziekuje!
asiaad2
Ja zrobiłam test w dzień spodziewanej @ i niby była ta druga kreska ale ujawniła sie dopiero po jakiejs godzinie i to taki cień że nie bardzo w nia wierzyłam. test powtórzyłam po trzech dniach i ..grubaśne II 04.gif . Pozdrawiam
bumbum
ja w interneci kupilam testy ciazowe co wykazyja ciaze juz po 6-7 dniach od zaplodnienia,jeden z nich wyszedl pozytywny po 9 dniach.Nastepny test juz kupiony w aptece zrobilam 2 dni po spodziewanej @ - wyszly od razu II grube krechy icon_smile.gif
shira
ja zrobiłam 2 dni po spodziewanej @ (test AMIL) wyszły II tłuste krechy od razu.
Następnego dnia zrobiłam drugi (BOBO test) i to samo!!! 06.gif
Oba testy robiłam rano.
Pozdrowionka
Aylin
Ja test robiłam w dzień po @. A z nmperu wiedziałam, że tego dnia już nie miało prawa być 06.gif 06.gif Robiłam Bobo test strumieniowy icon_smile.gif od razu wybarwiły się II grubaśne icon_smile.gif I byłam w wielkim szoku 29.gif 29.gif Bo ja czekałam na @ żeby zacząć kurację hormonalną żeby móc w końcu doczekać się maleństwa icon_smile.gif A teraz już w czwartym okienku icon_smile.gif
Ammm
Mi test wyszedl pozytywnie dzien przed spodziewana @ i to wieczorem icon_smile.gif Nastepnego dnia rano tylko sie to potwierdzilo.
alanis
Ja wolałam nie zdawać się na łaskę i nie łaskę testów i zrobiłam betę HCG i zaraz w tym samym dniu na pamiętke tescik sikany a było to 2 dni przed spodziewaną @.
Anulek81
Ja zrobiłam test w dniu spodziewanej @ wieczorem. Po 15 minutach pojawiła się II kreseczka, ale bardzo blada. Dlatego na następny dzień zrobiłam betę HCG,która potwierdziła wynik testu ciążowego. icon_biggrin.gif
NIUNKA
Ja zrobiłam test dopiero po 7 dniach od spodziewanej @ i mi wyszły II kreski, ale takie słabe, więc dla potwierdzenia kupiłam jeszcze w ten sam dzień test elektryczny i on potwierdził już na 100% pierwszy test. A z testami czekałam tak długo ponieważ zdarzało mi się już, że @ spóźniała się parę dni, więc tym razem wolałam poczekać, aby mieć pewność, czy się udało, czy nie. Ale tak jak pisałam wcześniej nawet wtedy pierwszy normalny test wyszedł słabo i więcej tam było domniemywań, czy rzeczywiście jest tam ta druga kreska.
eni20
CYTAT(NIUNKA @ czw, 31 maj 2007 - 11:23) *
Ja zrobiłam test dopiero po 7 dniach od spodziewanej @ i mi wyszły II kreski, ale takie słabe, więc dla potwierdzenia kupiłam jeszcze w ten sam dzień test elektryczny i on potwierdził już na 100% pierwszy test.


co to jest test elektryczny?na jakiej zasadzie dziala? gdzie mozna kupic i ile kosztuje?
kejtlin
CYTAT(eni20 @ czw, 31 maj 2007 - 14:42) *
co to jest test elektryczny?na jakiej zasadzie dziala? gdzie mozna kupic i ile kosztuje?


Ja również nie słyszałam o takim...
~*SaaRaa*~
a ja zrobiłam test jakos z 7 dni przed spodziewana @ - bo meczyły mnie dziwne przeczucia co do ciazy icon_biggrin.gif pokazałys sie 2 krechy ale bardzo, bardzo bladzienkie. Wiec poleciałam na bete.... Beta wykryła wczesna ciaze icon_biggrin.gif wiec od wczorajszego wieczora jestem swiadoma swojego stanu icon_biggrin.gif
kejtlin
~*SaaRaa*~ ogromne gratulacje 03.gif strasznie się ciesze!! Cały czas Ci kibicowałam, naprawdę ciesze się razem z Tobą. Super wiadomość!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.