To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co do wózka?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tysia24
Witajcie,znów mam pytanie,główkuję od kilku dni i zielonego pojęcia nie mam, co włożyć do wózka... Mam dużą spacerówkę i nie wiem na co mogłabym położyć małego,żeby go nie grzało w te ciepłe dni (kocyk więc odpada,a bez niczego nie chciałabym go sadzać,bo wydaje mi się,że ten sztuczny wózkowy materiał "nie oddycha")Najbardziej pasowałby mi ręcznik frotte,ale tak jakoś dziwnie nie pasuje 43.gif 37.gif
Wiem,że dziwny mam problem i prosze się nie śmiać icon_razz.gif , ale może ktoś ma jakąś propozycję icon_biggrin.gif
kejtlin
Naprawdę do spacerówki lepiej nie wkładać nic, cokolwiek cudownego by tam było to smyczek już się dużo rusza i wszelakie udziwnienia po prostu będą mu się zaginać, uwierać i przeszkadzać. Jeżeli tak bardzo jednak sie upierasz to powiem że widziałam jak niektóre mamy jeżdżą z cieniutka poduszką w wózkach.
mamboo
Kiedy jeszcze używałam dużej spacerówki, wkładałam do niej po prostu rożek. Jest miękki, mój był cieńki i obszyty płótnem. Może też być flanelowy kocyk.
Obecnie nie wkładam do wózka niczego, bo mam najprostszy model parasolki.
szantrapa
Ręcznik frotte wkładałam do głębokiego w zeszłe lato i całe lato tak Olka przejeździła, rzeczywiście nie pociła się a nikogo to jakoś nie szokowało, teraz jak jeździ spacerówką nie wkładam nic ale to dlatego, że nie przypięłabym jej wtey szelkami, a muszę wariata przypinać icon_smile.gif
Saskia
kładłam ręcznik albo pieluchę tetrową a jak dziecko już było spore - takie jak Twoje to nic
Ewelinek
są teraz bardzo ładne kolorowe pieluszki flanelowe i można by taką wsadzić icon_biggrin.gif ja do spacerówki wkładam ostatnio cieniutki polarowy kocyk i jest ok icon_biggrin.gif
fifafo
ja nigdy nic nie wkładam jak chłopaki w zimie poruszali sie w wózkach to ciepły koc nigdy zasdnych poduszek i zbednego kockowania 08.gif
Mika
nic nie wkładam i nie wkładałam
jedynie w upał jeśli spał kładłam pieluchę tetrową -jeśli nie pod całe plecy to chociaż pod głowę

catterina
A ja używam poduszki tzn. kupiłam taką płaską, duzą w kształcie prostokonta. Jest powleczona bawełniana poszewką oczywiście. Gdy Małą siedzi to skłądam ją na pół i podkładam pod plecki, a gdy lezy rozkładam. Przyznam, ze sprawdza sie od samego poczatku, także w gondoli jak i w spacerówce. Rozmiar idealnie pasuje do wózka i nic sie nie zagina mimo, ze Dziecko się już nieźle kręci.
Pozdrawiam
kaska2909
A myślałyście może o Cover Over? Nie wiem czy któraś z Was widziała to okrycie. Według mnie rewelacja. Tutaj https://www.instagram.com/coverover_kids/ trochę fotek tego produktu. Cover Over zrobiony jest z materiału, który "oddycha" więc dziecko nie wyziębia się, ale i nie przegrzewa. Okrycie jest zapinane - dziecko nie wyrzuci go w wózka, nie rozkopie się itp. No i do tego ładnie wygląda.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.