To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

nowa w rzeszowie:)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiazielonka
jao ze jestem nowa w rzeszowie otwieram temat i szukam osób któe planuja dzidzie w najblizszym czasie lub maja juz jakies malenstwo,
pozdrawiam
kasia
kasiazielonka
no i nikt tu nie pisze buuuuuuuuuuuuuuuuuu
;(
Kocurek
pisze, pisze icon_wink.gif
Ja jestem świeżą w sumie rzeszowianka, ale serdecznie witam icon_smile.gif w imieniu wszystkich (zabieganych) rzeszowianek
inka
cześć icon_smile.gif Ja mieszkałam w Rzeszowie a teraz mieszkam niedaleko (13km)
pozdrawiam cieplutko
kasiazielonka
czesc dziewczyny bardzo sie ciesze ze jednak ktos tu jest:)

sluchajcie mam pyanie szukam dobrzego ginekologa-połoznieka mozecie mnie wesprzec bo nie mam zielonego ojecia gdzie szukavcc-moze byc prywanie:)))


aha no i jeszcze jedno w sumie to bedzo chetnie bym sie zobaczyła z jaimis rzeszowiankami icon_wink.gif)))))))))) co y na to?

pozdrawiam
Kari07
Witam serdecznie z Rzeszowa icon_smile.gif
Jesli chodzi o ginekologów to zależy z którego szpitala czy wolisz takich "nieszpitalnych" ale pytanie wtedy czy warto.
Pozdrawiam
kasiazielonka
wole nieszpitalych chyba ze ktoreys jest szpitalny i ok rzyjmuje tez prywatnie
wiecie cos o tych którzy pracuja w "medyku" tam na chopina????


pozdrawiam:)
Lila_
Hej Kasia icon_smile.gif

Nie wiem jak z tymi lekarzami ale jezeli masz już szukac to takiego co jest "szpitalny" i ewentualnie przyjmuje prywatnie.
Zawsze jest szansa, że będziesz miała jakieś wsparcie.
inka
z tym "wsparciem" u szpitalnych jest różnie... na 5 moich kolezanek rodzących w ostatnim czasie (wszystkie chodzily prywatnie do szpitalnych, dwie miały cąże poważnie zagrożone) tylko jednej się udało, ze gin był raz przy porodzie... (bo rok pozniej przy drugim juz nie dotarł) Reszta dziewczyn poprostu nie mogła się dodzwonić jak była potrzeba, nie odbierali tel.
Ja chodzę na fundusz do MEDICORA (obok dworca), lekarz nieszpitalny, wiem, że prywatnie tez przyjmuje, pozatym słyszałam, że przychodzą do niego pary, które mają problemy z zajściem w ciąże. Ja jestem zadowolona, zreszta prowadzi teraz moją drugą ciąże icon_smile.gif jak chcesz to Ci dam na priv jego nazwisko.
W medicorze przyjmuje tez jakas pani ginekolog (prywatnie), nazwiska nie znam, ale są do niej straszne kolejki, rozmawiałam z dwiema ciężarnymi co akurat czekały na wizyte, mowiły, że ona obiecuje być przy porodzie (szpital na Szopena o ile dobrze pamiętam) ale jak z tym jest to nie wiem.

pozdrawiam icon_smile.gif
Kocurek
Jest ranking icon_wink.gif ginekologów na rzeszowskim forum na gazecie - wysoko stoi imc Pan Roman Kluza.
Wiem, że pracuje na Chopina i przyjmuje prywatnie na Mazurskiej, blisko mnie (uuuu, widzę często skąd do niego przyjeżdżają - są auta z rejestracjami z Przemyśla, Leżajska np icon_eek.gif ).

Heh, ja nie polecę nikogo osobiście, ja taka głupia jestem, że jeżdżę do gina do Dębicy 06.gif
kasiazielonka
hej dzieki za rady:)

kocurek mozesz dac linka na ranking??? bardzo byłabym wdzieczna byłam u tomasza łozinskiego słyszałyscie cos o nim?
Kocurek
Łozińskiego znam prywatnie, i mogę o nim powiedziec tyle, że to kawał sk... (przepraszam). Nie wiem, jakim jest lekarzem (czy kompetentnym) ale ze względu na resztę....

A tu wątek z gazety:
https://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=6...amp;v=2&s=0
justyna-8
Witam. Też jestem nową rzeszowianką. I planuję dziecko. Już zaczęłam chodzić do Janeczki. Przyjmuje w szpitalu na Lwowskiej. Chodzę prywatnie na Chopina 33.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.