To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

białko jaja kurzego

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mika
czy to możliwe żeby reakcją alergiczna na jajko był natychmiastowy karar i kichanie?
malinowa i Malina
możliwe
malinowa i Malina
Ijeszcze jedno - podawałaś na twardo czy tylko lekko ścięte? Bo Adaś np toleruje wyłącznie na twardo, inne wywołują natychmiastową reakcję. Najgorzej jest jeżeli następuje obrzęk krtani.
Mika
dalam na twardo,bo wczesniej bialka jako takiego nie jadl (jajka tylko w ciescie)
chcialam sprawdzic przed potrojna szczepionka
widze,ze w takim razie musze to zasygnalizowac lekarce
tym bardziej,ze Jasiek alergik -wlasnie czekamy na testy i spirometrie
ja tez alergik
jego reakcja była natychmiastowa -jeszcze nie zjadł połowy jak zaczął kichać raz po raz i karat ciurkiem leciał
po jakiejś godzinie minęło

wiem napewno,ze szemranych "karotek" ni bakusiow Antek napewno nie moze-zaraz policzki czerwone i suche
AnkaSkikanka
Możliwe. Ja tak miałem od zmywania naczyń. Sabina myślała, że symuluję. A to płyn do naczyń mnie uczulał. W sumie szkoda, że na to wpadliśmy, bo wymówka była pierwsza klasa icon_wink.gif
Agulka 75
Tak wyglądał mój synek zaraz po zjedzeniu pierwszy (i ostatni) raz małego kęsa białka jaja kurzego


potem z minuty na minute było gorzej zaczął się krztusić - wszystko zakończyło się pobytem w szpitalu.
Od tamtego dnia już nigdy więcej nie dałam mu całego jajka .

Przy alergii na białko jaja należy bezwzględnie unikać szczepionek robionych na jego bazie !
Mika
no wlasnie-alergia pokarmowa powinna objawiac sie wysypka
mlody wysypki nie mial tylko naglke kichanie i katar jak przy wziewnej icon_confused.gif
AnkaSkikanka
Objawy są różne. Na przykład, gdy Sabina napiła się kawy ze śmietanką, to Wika - karmiona cycolem - dostawała... zapalenia ucha. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy nic o alergiach.
Agulka 75
MIka , młody wysypki nie miał tylko tzw. pokrzywkę i puchł w oczach , do tego wystąpił obrzęk krtani - makabra - to było prawie rok temu a do dziś jak sobie o tym przypomnę to mi się słabo robi.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.