To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zakończenie zerówki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ciocia Magda
Mam pytanie odnośnie zakupu kwiatów na zakończenie zerówki - i myślę tu o oficjalnych bukietach "od grupy". Czy kupować kwiaty tylko paniom, które zajmowały się naszą grupą - dwie nauczycielki i jedna pomoc, czy dodatkowo też jeszcze pani dyrektor, czy kwiaty dla wszystkich pracowników przedszkola? Ta ostatnia opcja była wykorzystana w zeszłym roku - każda pani w kuchni i intendentka, itp., dostała po kwiatku - a nauczycielki bukiety. Inna sprawa, że zrzutka na zakończenie roku okazała się tak kosztowna, że rodzice narzekali (i to nie komu innemu jak nauczycielkom swojej grupy icon_rolleyes.gif ).

No jak myślicie, bo ja Waga nie mogę się zdecydować - a inni rodzice, których pytam, tylko sobie śmiechy robią.
agabr
A ja mysle Magdo , ze doskonalesz znasz odpowiedz icon_smile.gif A w ogole to jestem w trakcie zbiorki pieniedzy na kwiaty dla Pan i jest mi gorzej.b
skanna
U nas każda z pań z grupy dostała bukiet i prezent, jeden bukiet był dla dyrektorki i bukiet + bodajże kawa albo bomboniera dla pań kucharek (jeden dla wszystkich). Jeśli dobrze pamiętam, to składka wynosiła 50 zł w tym 15 zł na pożegnalnego grilla.
Arwena.
Magda u nas bukiety dla wychowawczyń - dwa a dla reszty personelu po długiej róży. Dla każdej z Pań - od sprzątaczek po intendentkę. Wręczają dzieci.
Litka
u nas książki pedagogiczne i masaż 04.gif dla pań wychowawczyń, dla pomocy, dyrektorki, kucharki i intendentki kwiaty, zbieram też pieniądze, nie lubię tego, chyba bede koczować przed przedszkolem, bo jakoś nagle niktmnie nie zna
agabr
CYTAT(Litka @ śro, 23 maj 2007 - 23:20) *
, bo jakoÅ› nagle niktmnie nie zna

Litka ja zbieram po 15 zl, po tym jak coraz czesciej widze obled w oczach rodzicow , postanowilam sama sfinansowac bo po prostu nie mam sily .b
Ciocia Magda
No to ja się chyba nadaję na windykatora długów, bo mam już zebrane od wszystkich oprócz jednej osoby, z którą jestem umówiona na poniedziałek 06.gif .

Litka, a te książki pedagogiczne to jako aluzja? 08.gif Też o tym myśleliśmy (niech żyją urodziny w salach zabaw, tam odbywały się burze mózgów). Z innych pomysłów, które upadły, były też talony (?) do SPA, filiżanki (ponoć najbardziej oklepany prezent), zestaw młynków do soli i pieprzu - w końcu stanęło na ręcznie zdobionych wazonach (z imionami i nazwiskami dzieci).

Co do kwiatów, to miałam nieambitny plan zamówienia ich w lokalnej kwiaciarni - ale jeśli będziemy kupować dla wszystkich, to chyba nie obejdzie się bez wizyty na giełdzie kwiatowej. I potrzebny mi będzie jeleń do tego zadania diabel.gif
DominikaK
U nas przedszkole prowadzą 2 siostry zakonne i obydwóm kupujemy prezenty i bukiety, składaliśmy się po 30zł 21.gif , oprócz tego normalnie każdy na koniec roku kupuje dziecku 2 bukiety od siebie, zeby siostrom dać (w zesżłym roku leciałam szybko po kwaitki, bo myślałam,z ę skoro skłądamy sie na wspólne, to nikt z "prywatnymi" nie wyskoczy).
katiek
Rany, to my chyba zacofana prowincja z tej strony Warszawy-zbierałam po 10 zł, w tamtym roku starczyło na prezenty dla pań i pomocy (łącznie 5 pań), kwiatki (po 1 różyczce na ogół) plus czekoladki lub inne słodycze dla każdego pracownika przedszkola, który pracował z naszą grupą, plus kwiaty na Dzień Nauczyciela dla Pań, Pani dyrektor i Pani logopedy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.