To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dziewczyna przedszkolaka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Fragosia
No własnie, zdziwilam sie wczoraj. Wydawało mi sie do tej pory iz wiek 5 lat to chyba za mało żeby już mieć dziewczyne? Nawet nie zadawałam takich pytań mojemu synkowi.

A tu byliśmy wczoraj u fryzjera i dzięki Pani sprytnie zagadującej mojego synka dowiedziałam sie ze jego kolega ma dziewczynę a on nie ma.

W domu więc spróbowałam podejść mojego malucha i usłyszałam ze i owszem podoba mu sie jedna dziewczynka, ale on mi nie powie która bo.. nie chce.

Uszanowałam to nie wyciągałam więcej, ale teraz poprostu mam dylemat czy: on nie ma do mnie zaufania, czy ja gdzieś popełniłam błąd że dziecko mi nie chce opowiedziec o miłości przedszkolnej.
Czy jak teraz mi nie chce powiedzieć to w wieku 15 lat też mi nic nie powie? A wogóle czy to nie za wcześnie?
Czy powinnam jakoś drążyć temat czy dac mu spokój? W jaki wogóle sposób z nim rozmawiac zeby miał do mnie zaufanie? Oj chyba dramtyzuję troszkę.
A jak jest w waszych przedszkolach?

Pozdrawiam
e_Ena
Gosia, mogłabym rzec, że mój Tomek zmienia dziewczyny jak rękawiczki icon_wink.gif. Niektóre nawet nie wiedzą, że obecnie są narzeczonymi mojego syna icon_wink.gif. Chociaz jest jedna Główna Narzeczona, która przeplata się wciąż pomiędzy kolejnymi nie-głównymi icon_wink.gif. Ostanio wyszło, że kolega Tomka zakochał się w Wiktorii (czyli Głównej Narzeczonej), baaa, nawet zaproponował jej małżeństwo, ale Wika poszła sobie nic nie mówiąc, co bardzo mojego syna ucieszyło icon_wink.gif.
Początkowo też nie bardzo chciał się tym chwalić, ale tak jakoś wyszło w rozmowie i teraz sam mi komunikuje jakie u niego zmiany sercowe zachodzą icon_smile.gif. Czasem ledwo za tym nadązam, czasem chce mi się śmiać, ale wysłuchuję go z poważną miną icon_smile.gif Myślę, że to normalne i ze niedługo przejdzie (na jakiś czas icon_wink.gif ).
semi
Leoś ma dziewczynę <a własciwie dziewczyny, bo podobnie jak Tomek Eny zmienia je jak rękawiczki 06.gif > dopiero w tym roku, czyli w zerówce. Czasami mówi, że ma i która to, czasami nie. Myślę, że przedszkolaki cenią sobie swoje tajemnice i też szanuję, jeśli nie chce powiedzieć. Nie drążyłabym tematu. Może sam "dojrzeje" i opowie?
KM
Kacper młodszy ale też ma dziewczynę tzn. miał dopóki chodził do przedszkola. Chętnie o niej opowiadał a właściwie opowiada nadal, wyjmuje zdjęcie i wspomina icon_lol.gif
kasiask
Antoś cały dzisiejszy poranek spędził na przygotowywaniu listu-laurki dla pewnej blond Oli. Jednak w przedszkolu zabrakło mu odwagi i jeszcze listu nie dał. Twierdzi, że zrobi to jutro. icon_smile.gif))
Fragosia
Dzięki za odpowiedzi, no trochę jestem uspokojona.

Chociaż ciagle myślę ze on jest taki malutki a tu mi rośnie duży kawaler icon_smile.gif

Przynajmniej orientacja jest w odpowiednim kierunku icon_biggrin.gif

No cóz obawiam sie że nawet jak będzie miał 18 lat to dla mnie będzie małym synkiem.
dorothyz
Chłopcy pewnie mają ze szczerością większy problem zwłaszcza w sprawach damsko-męskich 06.gif , moja Zuzka ma chłopaka (tego samego od kilku m-cy icon_eek.gif)
oczywiście postanowiła że to właśnie ON zostanie jej mężem 03.gif, no no zobaczymy. Wybraniec Zuzi również z tego co wiem tak jak ona jest stały "w uczuciach" aczkolwiek nieśmiały, bo mamie nie pochwalił się jak został "obdarowany buziakiem" 04.gif
Ale powiem wam , ze "teściową" to moja córka miałaby całkiem fajną icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.