To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

potrzebuję pomysłu na prezent

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

siłaczka
Paniom przedszkolankom na koniec roku mam kupić. To koniec pięciolatków więc nic wielkiego, tak do 100 złotych. Macie jakieś pomysły? Bo ja tylko jakieś takie oklepane w stylu filizanka ręcznie malowana...
Jasiucha
Mój pomysŁ:

kup duży brystol i farbki do malowania rękami - po środku jakiś wierszyk (podziękowania) wypisz a po bokach niech dzieci pozostawią swoje odciski łapek. Po czym - brystol w garść i do oprawienia - mogłaby byc w ostateczności jakaś duża antyrama 08.gif

takie prezenty rozczulają i pozostają w pamięci na zawsze icon_wink.gif

A do tego można dołączyć tradycyjna bombonierkę - na osłodę icon_wink.gif
Graz
Bilety do teatru icon_smile.gif
marghe.
u nas będzie pamiątkowe zdjęcie dziaciaków. Z podpisami
Ila
U nas koniec zerowki/przedszkola. Pani dostanie zbindowana "ksiazke".
Kazde dziecko wykonuje swoja strone pamiatkowa dla Pani, rysunek, pare slow, Kamyk wkleil tez swoje zdjecie.
siłaczka
CYTAT(Ila @ pon, 04 cze 2007 - 15:50) *
U nas koniec zerowki/przedszkola. Pani dostanie zbindowana "ksiazke".
Kazde dziecko wykonuje swoja strone pamiatkowa dla Pani, rysunek, pare slow, Kamyk wkleil tez swoje zdjecie.


Hehe, Ila, no właśnie dziś uzgodniłyśmy ten sam upominek.
ewapolka
z ta ksiazko to super pomysł !
Ila
CYTAT(eKachna @ pon, 04 cze 2007 - 21:50) *
Hehe, Ila, no właśnie dziś uzgodniłyśmy ten sam upominek.


icon_biggrin.gif To super Kasiu, mysle, ze to rzeczywiscie swietna pamiatka bedzie.
Kama :)
Dziewczyny świetne pomysły na prezenty, ja sama jako nauczycielka bardzo bym sie ucieszyła włąśnie z takiej książki, albo tych łapek odbitych.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.