To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

komu sie zdazyło zapomniec tabletki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

fifafo
zapomniałm tabletki 9 od zaczecia listaka i powiedzcie mi co to bedzie kochalismy sie 2 dni przed zapomnieniem muze skończyć to opakowanie tak powiedział gi n i odpiero test jak cos poradzcie mi cos bo to jeszcze 8 dni
uprzedzam pytania bardzo sie z mezemm byśm cieszyli nie planowalismy ale cóz moze córeczka tym razem
grzałka
zdarzyło mi się, cerazette własnie, nie raz, a ze 3 razy, nic się nie stało
agabr
Grzalka w Twoich ustach zdarzylo mi sie zapomniec 3 razy brzmi nader zabawnie 04.gif .b
fifafo
CYTAT(annakto @ czw, 31 maj 2007 - 13:12) *
zapomniałm tabletki 9 od zaczecia listaka i powiedzcie mi co to bedzie kochalismy sie 2 dni przed zapomnieniem muze skończyć to opakowanie tak powiedział gi n i odpiero test jak cos poradzcie mi cos bo to jeszcze 8 dni
uprzedzam pytania bardzo sie z mezemm byśm cieszyli nie planowalismy ale cóz moze córeczka tym razem

i tez nic sie nie stało dzis rano zrobiłam test bo mąz ma imieniny i myslałm ze jednak a tu nic test negatywny 32.gif chyba juz sie nastawiłam
oliweczkas
Ania nie żartuj, że cieszyła byś się z trzeciego dziecka???????
fifafo
o jasne ze bym sie cieszyła
-obydwoje z męzem bylismy kilka dni zawiedzeni ze neg bo juz sie nastawiłam
ja sie zawsze cieszyłam z dziecka a w naszej obecnej syt mogła bym miec nawet a moze nie skończe 03.gif
Psi
CYTAT(oliweczka26 @ wto, 12 cze 2007 - 20:50) *
Ania nie żartuj, że cieszyła byś się z trzeciego dziecka???????


Oliwka kiedy Ty zrozumiesz, że to Twoje myślenie jest niecodzienne, a nie wszyscy wkoło powariowali? 43.gif
oliweczkas
Jasne, rozmnażajmy się! Nie mieści mi się w głowie świadoma wielodzietność w dzisiejszych czasach!
Psi
CYTAT(oliweczka26 @ śro, 13 cze 2007 - 19:43) *
Jasne, rozmnażajmy się! Nie mieści mi się w głowie świadoma wielodzietność w dzisiejszych czasach!


Oliwka a jakie mamy czasy przepraszam?
Wielu ludziom wiele rzeczy się w głowach nie mieści...a czy to powód do dumy to już sama sobie odpowiedz 43.gif
fifafo
niektórych tak jak ciebie oliwko nie ograniczaja dzieci dla wiekszosci nas na forum są motorem do działania
do codziennego wstania nawe w czasie najwiekszej tragedi zyciowej
a w czasach radosci zawsze wiecej radosci do podziału a raczej spotęgowania tych chwil
a jeszcze bym cos napisał ale ugryzę sie w enter i nie wyslę tego co miałam wysłac
asia77
Oliweczko jak ktoś ma ochotę i warunki na to by mieć więcej niż jedno dziecko to co w tym dziwnego???
Ja sama gdybym mogła to już bym w drugiej ciąży chodziła.



Annakto to odstaw tabletki i daj Bozi szansę 02.gif , hmmm no dobra raczej mężowi 06.gif
emce
CYTAT(oliweczka26 @ śro, 13 cze 2007 - 17:43) *
Jasne, rozmnażajmy się! Nie mieści mi się w głowie świadoma wielodzietność w dzisiejszych czasach!


Oliweczko
, bardzo współczuję Twojej córce jesli kiedyś (nie daj Boze 06.gif ) zapragnie mieć wiecej niż jedno dziecko.
A.L.
Oliweczka, a jesli kogos stac psychicznie i fizycznie na gromadke dzieci, co Tobie co do tego?
Twoje dzieci czy jak? Ty do nich w nocy wstawac nie bedziesz.
Anielka
CYTAT(oliweczka26 @ śro, 13 cze 2007 - 17:43) *
Jasne, rozmnażajmy się! Nie mieści mi się w głowie świadoma wielodzietność w dzisiejszych czasach!


Przepraszam za OT.
Pytam z czystej ciekawości. Nie mam żadnych forumowych uprzedzeń, upodobań itp.

1.Dlaczego nie mieści Ci się w głowie świadoma wielodzietność?
2.Co miałaś na myśli pisząc w dzisiejszych czasach? (większa świadomość kontroli narodzin czy trudne warunki materialne niektórych rodzin a może jeszcze coś innego?)

Zaznaczam! Nie "podpuszczam", nie negujÄ™, nie jÄ…trzÄ™, nie krytykujÄ™. Poprostu ciekawi mnie ten poglÄ…d.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.